Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egoista vagy önbizalom?

Egoista vagy önbizalom?

Figyelt kérdés

Helyes és jó palinak tartom magam kivétel a testem, azon még dolgozok, mert izmosodni szeretnék, járok kondizni. Hajam és az arcom jó, bár nem mindig, ápoltságom is jó. A mosolyom nem annyira tetszik viszont nekem. Igy gondolkozom magamrol.

Egoista vagy onbizalom?


Azért kérdezem, mert múltkor megnéztem magam a tükörbe és zavarba jöttem, hogy milyen jól nézek ki.

Ha lenne belőlem mégegy full ugyan ilyen pl. 1 klónom, szerintem összejönnék vele..



2018. dec. 18. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
önimádó
2018. dec. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, hogy nárcisztikus fax...
2018. dec. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez ennyitől még akármi lehet, de az utsó mondatodnál sanszos valami biszexuális, vagy homoszexuális hajlam...
2018. dec. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Önimádó és egy kis ferdehajlam
2018. dec. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az lehet xddd nem tudom hogy ezt biszexualitasnak hivjak de a nokkel van erzelmi es szexualis vonzalom a ferfiakkal csak szexualis vonzalom
2018. dec. 18. 14:12
 6/12 A kérdező kommentje:
Önimádó rossz tulajdonság?
2018. dec. 18. 14:13
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,önimádó vagy. Ez a személyiségedet formálja,és akár későbbiekben,vagy kowt már taszító lehet.
2018. dec. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Önimádó, egoista, homoszexuális, felszínes, kamuönbizalom. Most felsoroltam 5 tulajdonságot, ami teljesen rád illik. Jó palinak tartod magad? Tényleg? Tanulással hogy állsz? Vagy kimész "asvájcba" és a külsődből fogsz megélni, nem az agyadból?


Az igazi önbizalom ott kezdődik, ha te valamit elértél az életben. Te úgy látszik SEMMIT nem értél el. De ilyen hozzáállással nem is nagyon fogsz!

2018. dec. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, késve de itt vagy, már hiányoltam a tipikus rossz indulatú válaszolót akinek mindig igaza van.


Na, először is önimádó vagyok tény, egoista is mert szeretem magam, nem vagyok homoszexuális, se felszínes....

Tanulással jól állok köszönöm, hogy kérdezted. Nem, nem a testemből fogok megélnixd nem is értem, hogy gondolhatsz ilyet....


Mivel még tini vagyok ezért még nem sok mindent tettem le az asztalra, de vannak céljaim amiket megfogok valósitani, de ettöl függetlenül párra már büszke lehetek ennyi idősen is. Van munkám ami jól fizet, összegyűjtöttem majdnem másfél milliót, 1 szezonban két külön bajnokságot nyertem meg úgy, hogy abban az évben kezdtem el az egész sportot és felnőttek ellen illetve "régimotorosok" ellen avattam sikert autóversenyzésben. Erre az utolsóra vagyok eddig a legbüszkébb, mivel egy álmom és egy célom vált valóra.

És még amire büszke vagyok, hogy jó az életem:)

2018. dec. 19. 02:57
 10/12 A kérdező kommentje:
Az önbizalmam meg nem kamu, biztosan állítom.
2018. dec. 19. 02:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!