Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez az örület karácsony...

Mi ez az örület karácsony tájékán az embereken?

Figyelt kérdés
Motanában sokat kell boltba járnom. Így karácsony közeledtével rendesen sorban állnak az emberek a hitel pultoknál a nagybevásárlóközpontokban. Amikor a bankban vagyok december második hetétől kezdve minden 3. ember megy hitelért mert kell karácsonyra. Miért költ valaki több 10.000 Forintot ajándékokra ha ez akkora anyagi teher, hogy hitelt kell felvennie? Nekem ez azért is fura mert nálunk soha nem volt ilyen jellegű karácsonyi görcsölés mivel megbeszéltünk egy limitet amit ajándékokra költünk.

2018. dec. 18. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Más meg úgy szereti, ha a hitelcég mondja a limitet. Nem vagyunk egyformák.
2018. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Én sem értem, mi ez a felfogás az embereken, mintha a hitelt ingyen adnák, aztán meg jön januárban a sírás meg fogcsikorgatás, miért számolnak fel ennyi plusz költséget erre meg arra holott 0% kamat de a thm-nél az apró betűt már képtelenek elolvasni, a fizetési határidő meg tájékoztató jellegű információ... idióták, de ha hülyék, hát fizessenek. Amíg nem én nyögöm a hitelüket, csak röhögni tudok rajtuk.
2018. dec. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt latom, de őszintén megmondva rohadtul nem érdekel ki hogy cseszi el, vagy hozza magát nehéz helyzetbe minthogy az se, hogy ha röhögve fizeti vissza. Ő dolga, ő élete és még sorolhatnám.
2018. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert nem járok "sokat boltba" ilyenkor.


Imádom, amikor valaki karácsony előtt pár nappal a tömeg tagjaként vásárolgat, és azon van kiakadva, hogy a többi hülye miért csinálja ugyanazt, mint ő ...

2018. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!