Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Miért vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon ronda vagyok és ezt nem csak én gondolom így.Hosszúkás a fejem formája,kicsi a szám,nagy az orrom,kicsik a szemeim,nagy az állam és kövér is vagyok.Szerencsére 5-ös tanuló vagyok.Barátaim is vannak.A fiúnak aki nekem tetszik két lány is tetszik és az a két lány a barátnőm.Volt nála esélyem de otthagyott a barátnőmért.Mindenki szebb nálam,én vagyok a világ csúfja.Családi zűrök is vannak.Utálok suliba menni max a barátok miatt nem.Gyűlölöm magam.Külsőmmel mit tudnék kezdeni? (Lány vagyok)
2018. dec. 18. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Kiváncsi volnék rád

Biztos nem vagy csunya csak ugy gondolod

2018. dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :/ Nagyon ronda vagyok.Az utcán is lenező tekintetek fogadnak
2018. dec. 18. 19:50
 3/6 Vinczesara válasza:

Szia!

Hat először is probald meg elfogadni magadat. Tudom,hogy mindenki ezzel jon, de nagyon fontos lépés. Ne ugy gondolkodj, hogy,,istenem, csúnya vagyok,most mihez kezdjek" stb,hanem hogy,,igy vagyok szep, ahogy vagyok"

Ne érdekeljenek azok,akik szerint egy szépségidealnak kell megfelelni, pl most a haspolo a divat, akkor ha nem azt hordasz, nem vagy meno (nem akarok megserteni senkit, de ezek az emberek altalaban a legtomegebbek szoktak lenni...)

Ha az oltozkodeseden akarsz valtoztatni, nezd meg,milyen ruhadarabjaid vannak, es abbol probald kialakitani a stílusod ( persze csak ha valtoztatni akarsz)

Mosolyogj sokat, az is javítja a kozerzetet es szép is leszel,ha mosolyogsz 😘

A csaladi problémákat probald figyelmen kivul hagyni, mondjuk hallgass zenét,mikor rossz kedved van, es az eltereli a figyelmedet.

Es a legfontosabb, hogy tudd, nagyon szép vagy,ahogy vagy!!!

Remelem tudok segíteni, irhatsz, ha akarsz privatot

Szép estét! 😘

2018. dec. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)Szép estét c:
2018. dec. 18. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:

A külsejét nem választja az ember, hanem örökli. Csak abból gazdálkodhatsz amid van. Az első amit tehetsz, hogy figyelsz arra, hogy ápolt legyél. Mindig legyen tiszta, szálló a hajad, ne legyen letapadó, zsíros. Menj el fodrászhoz és kérd meg hogy olyanra vágja a hajadat, amit könnyű rendben tartani, megcsinálni DE illik az arcodhoz, fejedhez. Akár egy kicsit a hajszínedhez is hozzányúlhat - nem erősen, de lehet, hogy egy másik árnyalat sokkal jobban állna. Ne legyen hírtelen piros csík a hajadban vagy ne legyél fekete a szőke helyett vagy éppen nagyon szőke a barna helyett, csak mondjuk a szimpla barna helyett legyen vörösesen csillogó gesztenye vagy éppen sötétebb szőkésbarna, esetleg halványan eltérő melírozott, világosabb fürtökkel. Ha a hosszú hajat szereted akkor nem kell feltétlen levágatnod csak mert szerinte az jobban áll, legyen köztes megoldás, ne túl rövid, de azért formásabb.

Ha kövér vagy, akkor ne hordj szűk, rövid pólót és tapadós macskanadrágot vagy éppen lógó bő gatyát. Olyan farmert vegyél, aminek magas a dereka és nem csinál hurkákat. Legyen sötétkék vagy fekete. Nyugodtan vehetsz olyan fehérneműt, ami derékban magasított, a normál bugyinál vagy 20-30 cm-rel magasabb a derékrésze. Alakformáló alsó. Az szépen igazítja a derekadon a hurkákat és nem gyűrődnek majd látványosan. A melltartód legyen erős, hogy a mellednek szép formát adjon. Érezd magad jól benne és akkor nem fog bántani ha a többiek is abban látnak. Soha ne vegyél nagyobb felsőket a valódi méretednél, de ne is legyenek szűkek. Éppen annyira legyen laza, hogy kicsit levegős legyen és ha leülsz se látsszon át rajta a hurka. Ne hordj szűk ujjú felsőt, kicsit legyen laza, de véletlenül sem fodros. Semmi fodor sehol! A pólók, felsők legyenek hosszúak, takarják el a hasadat és ha belenézel a tükörbe akkor max. a lábad közét lásd, de lehetőleg még azt is takarja el. Tunikának szokták nevezni. De lehetőleg ne hosszú férfi póló legyen, hanem kicsit nőiesebb szabású, karcsúsítottabb, csak nem tapadó póló.

Előnyösebb számodra az enyhén karcsúsított, egyenes szabású felső, esetleg az elöl gombos ingek, a V nyakú pólók. Ha felül, mellrészen tapadósabb az nem baj, de se alatta, sem a karodon ne legyen szűk.

A közeledben biztosan van kozmetikus. Menj el hozzá és kérd meg hogy tanítson meg sminkelni. Nem úgy, hogy mindenki lássa az arcodon, csak a "láthatatlan" sminkelésre. Elkér érte pár ezret, de egy fél órában meg tudja mutatni, hogyan használj alapozót, milyen színt válassz. Hogyan emeld ki a szemed, az arccsontod ha kell és mégis hogy legyen olyan, mintha nem is lenne rajtad smink.

Csináld meg a körmeidet. Ne legyen hosszú, nem kell megnöveszteni csak ezért. Legyen szépen ápolt, reszeld formára, röviden is nagyon szép az ápolt köröm. használj valami halvány színű lakkot vagy színtelent, csak hogy csillogjon. De a youtub-on láthatsz rengeteg videót a körömfestésről, sminkelésről is. Ha szép a kezed, szívesen nézel a tükörbe, mert megtanultad sminkelni az arcod - miközben a többiek nem is látják rajtad a sminket, tiszta és szép a frizurád, akkor az már éppen elég lesz, hogy sokkal jobban érezd magad a bőrödben. ha esetleg még nagyobb is a melled, mint a többi csajnak, az már külön siker. Hidd el a srácok azt nézik először.

Közben kezdj el egyre többet sétálni, lépcsőzni. Nem kell futni vagy edzőterembe járni, csak naponta gyalogolj, mindig lépcsőn menj lift helyett és ne ülj a szobádban órákig. Nem fogsz tőle lefogyni, de kicsit átrendeződik a tested és a háj helyén lassan izom lesz.

Nem kell mindenkinél szebbnek lenned, még csak bárkinél sem kell szebbnek lenned. Magadat ne lásd csúnyának! Ne azt nézd meg mi nem szép rajtad. Állj a tükör elé és azt keresd meg ami szép, ami jó. Pl. szép formájú a kezed, egészségesek a fogaid vagy erős, dús a hajad. Utána ezt erősítsd és mindig próbálj meg valamit hozzá "szépíteni" . Pl ha erős és dús a hajad, akkor legyen ezentúl szépen fénylő, tiszta. Utána legyen élénkebb a színe, majd kicsit előnyösebb a formája. Ha szépek a fogaid, akkor látsszon is a mosolyod miatt! A sminkeddel próbáld az arcodat is hozzá "szépíteni". Nem kell világszépnek lenned, "csak" tetsszél magadnak!

2018. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös sokat segítettél😊Szoktam sétálni ha van hozzá kedvem akkor napi 5 km simán meg van.
2018. dec. 18. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!