Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne legyek:...

Mit csináljak, hogy ne legyek: "cuki"?

Figyelt kérdés

Nos. Az a hű de nagy problémám, hogy mindenki úgy könyvelt el, hogy a: cuki lány.


Szeretem a színeket, szeretek mosolyogni, és ezt még tetőzi a vékony hangom is.


Viszont semmi jellemem nincs, ami azt következtetné le, hogy annyira de cuki lennék. Utálom az ölelést, vagy csak az érintkezést, makacs vagyok, sokat veszekszek stb...


Mit tehetnék, hogy a külsőm ellenére ne nevezzenek cukinak? Én nem akarok ilyen lenni, de nem tehetek arról, ahogy kinézek


2018. dec. 18. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
de cuki vagy :)
2018. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél, milyennek könyveljenek el? Nézd, a legtöbb ember előítéletes, de sajnos negatív értelemben. Szerintem örülj neki, hogy ilyennek látnak. De ahogy leírtad makacs vagy, sokat veszekszel, szóval aki megismer csalódni fog, mégse vagy cuki.
2018. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Ismered az Agymenők sorozatot?

Ott az egyik főszereplő is ilyen cuki csaj, pedig egy hárpia. És pontosan ez a hárpiasága is benne van abban, hogy cukinak tartják. Miért baj az ha téged is cukinak tartanak? Miben korlátoz?

Talán ha nem veszel tudomást arról ha cukinak neveznek, hanem elfogadod és simán csak túllépsz rajta, akkor nem fogják ismételgetni. Ahogy írtad, nem tehetsz arról milyen a külsőd, hangod, így arról sem ha mások cukinak tartanak. Mivel nem tehetsz róla - így nem is befolyásolhatod. Hát egyszerűen csak lépj túl rajta és ne foglalkozz vele!

2018. dec. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó. Igazából tényleg logikus amit leírtál, és köszönöm. Egyedül abban korlátoz, hogy az agyamra megy, hogy folyton azt mondogatják: "De cuki vaaagy!"
2018. dec. 18. 19:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Ismerkedj meg metálos csajokkal, ők majd "átnevelnek"... :)

Amúgy nem igazán világos, hogy te valóban szeretnél másmilyen lenni, vagy elég annyi is, hogy hagyják abba ezt a folytonos cukizást...?

2018. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Másmilyen nem akarok lenni, mert jelenleg imádom az életem (bármilyen fura is ez egy érző ember szájából... Xdd) csak azt nem akarom, hogy mások ilyennek hívjanak
2018. dec. 18. 20:02
 7/10 anonim ***** válasza:
DE CHHUUUKKKKIIIII
2018. dec. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3. Szerintem nem egy fiktív sorozatból kéne következtetéseket levonni...Mellesleg ha Bernadett a való világban is létezne és olyan lenne, mint a sorozatban, mindenki kerülné és egy hülye 3.14csának tartanák, szóval ennyit erről.
2018. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
többre mesz ha fogod magad és többé nem zavar
2018. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
De cuki hogy másmilyen akarsz lenni.
2018. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!