Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Attól hogy borzalmasan ronda...

Gags kérdése:

Attól hogy borzalmasan ronda vagyok nőként, mért érez mindenki azonnal felhatalmazást arra hogy belém rúgjon?

Figyelt kérdés

Szokás mondani hogy a gyerekek kegyetlenek, hamar kifognak egymáson. Szerintem a kamaszként sem jobb a helyzet, és úgy érzem ez felnőttkorban sem változó. Már óvodában elkezdődött... hatalmas füleim voltak, és előreálló fogaim (legalább ezen tudtam javítani fogszabályzóval amiért megint csak kaptam). Kamaszként rosszabb lett... jöttek a pattanások, a kis mellek, a hatalmas csípőm... és persze a fiúk. Bármilyen sikert is értem el az életemben (tanulásban főleg) mindig beárnyékolta az hogy alig mertem kiállni és átvenni a jutalmam, mert tudtam hogy összesúgnak mögöttem, és mintha szándékosan... de az összes többi díjazott mellett rólam sohasem készültek képek. Mindig magányos voltam és vagyok, bármilyen osztályba is kerültem. Mintha nem csak csúnya lennék, hanem ragályosan csúnya. Mostanában pedig egyre több gondolat nyomaszt. Olyan érzéseim vannak hogy sohasem találom meg a párom, nem lesznek barátaim, és bármit is teszek mindig a külsőm alapján valami rosszat feltételeznek majd rólam... Sokszor kapom magam azon a szabad perceimben hogy emiatt rágódom, már- már nem bírok beletörődni.

Van még remény számomra?



2018. dec. 19. 04:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%
18 éves korodban már nem lesznek ilyen problémáid.
2018. dec. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Én szivesen barátkoznék veled. Régen rossz ha külső alapján választja meg az ember a barátait. Egy kapcsolatnál is valahogy számomra teljesen másodlagos dolog,sokkal fontosabb hogy értelmes,kedves,vicces,empatikus legyen az illető.

Nagyon sajnálom hogy ilyeneket kellett átélned,de ez csak a környezetedet minősíti.

2018. dec. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg te magad vagy az elsősorban, aki rondának tartod magadat. Ez megnyilvánul a viselkedésedben is, az emberekhez való félénk, visszahúzódó viszonyulásodban. Mivel az emberek reagálnak a másik ember viselkedésére, ezért ők is hasonlóan kezdenek viselkedni irányodban. Önértékelési problémáid vannak.
2018. dec. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon fájdalmas, ha valakit kiközösítenek, csúfolnak, bántanak.

Olyan emberek mindig lesznek, akik másban keresik a hibát, az ilyen emberek mindig mindenkiben találnak is, ha nem a külsejében, akkor másban.

Keress olyan embereket, akik elfogadnak, szeretettel fordulnak feléd. Megértem, ha jelenleg úgy érzed: "nem lehet ilyet találni", mert eddigi tapasztalataid az emberekkel kapcsolatban mást igazoltak vissza.

2018. dec. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Csak a fő kérdésre válaszolva: az, hogy valaki szép/csúnya a saját szemszögéből nézve relatív. Próbáld meg az önbizalmadat erősíteni, mert akkor nem fognak megtalálni az emberek, és akkor ki tudsz állni magadért (erre jó pl.: a sport).
2018. dec. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megvan a saját szépsége! Meg kell találnod Magadban is! Mindenki máshogy néz ki, Te pont olyannak szüllettél amilyennek lenned kell ez így van jól!

Ne rágódj azon mit gondolnak mások, mit súgnak össze!Ne fordulj Magadba!

Nekem nagy orrom van, kaptam is érte.. és.. nem ronthatja el az életemet!

Tehetsz róla hogy ne a kinézeted határozza meg az életed!

Pozítivan gondolkodj, legyél vidám, vedd ésszre hol tudsz segíteni másokon, akár egy-egy jó szóval, mosollyal, legyél segítőkész! Szebbé teszed Magadat is!😉

Ne Magaddal foglalkozz!Sokat számít a kisugárzásod!Fel a fejjel! ☺️

F/

2018. dec. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Vannak emberek, akiknek olyan személyes tulajdonságaik vannak, hogy senki nem szìvesen időzne a társaságukban. Te is ilyen lehetsz. Felszìnes, rosszindulatú...
2018. dec. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

#7 egyetértek.

Sose érdekelt ki hogy néz ki. De azt tapasztaltam, hogy aki nem elégedett önmagával (csúnya, kövér ...) az általában alattomos azzal, aki nem negatívan gondol magára.

2018. dec. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült online is megtalálnotok. Bizonyára igazatok lehet, bár elmondtam hogy már egész kis korom óta ebben részesültem, de ez csak azért lehetett (és lehet most is) mert még ovis koromban is, gyerekfejjel "negativ" önértékelésem volt, alattomos voltam és még rosszindulatú is... az hogy évek óta hogyan bántak velem a csoporttársaim, osztálytársaim meg úgy minden kortársam, egyáltalán nem játszik szerepet abban hogy milyen képet alakitottam ki magamról. Olyan buta voltam... végig bennem volt a hiba, kizárólag bennem.
2018. dec. 19. 11:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Férfiként is pont ugyanezt kapja az ember, ha ebben a helyzetben van. Én úgy gondolom, hogy van remény számodra, csak nehezebb lesz így a párkeresés neked, mint egy átlagos lánynak.
2018. dec. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!