Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kolléganőm bele szólt hogy...

A kolléganőm bele szólt hogy sminkelem magam erre ki hogy reagált volna a helyemben?

Figyelt kérdés
Az egyik kolléganőm aki magas vékony 23éves azt mondta nekem hogy ne sminkeljem ki a szememet mert barnás zőld szemem van és nem áll jól nekem a smink és ő se sminkeli magát és aki szép anélkül is szép ne csináljam erre azt mondtam én szeretem csinálni és ennyit reagáltam rá de mi van ha bele fog szólni az oltozkodesembe és majd minden másba is?

2018. dec. 19. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elmondod,h neked jó így.
2018. dec. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szlory ***** válasza:
92%

Asszem, erre mondják, hogy az illető "basáskodó" meg "fogadatlan prókátor". Talán csak jóindulatból csinálja, de attól még ciki. Lehet ezt kulturáltan kezelni, amíg nem látod akadályát v. bizonyítékát annak, hogy rosszindulatból csinálja, addig neked sem illik rátámadni.


Szerintem maradj udvarias, amikor ilyen kéretlen tanácsokat ad, köszönd meg, mondhatod, hogy majd átgondolod, hogy neked hogy tetszene az újítás. Mert te írtad, hogy úgy mondta, "aki szép anélkül is..." - nekem ez sorhelyesen úgy jön le, hogy egy nő szépnek nevezett egy másikat és segíteni akart neki. Akkor meg miért is bántanánk meg azzal, hogy fontolóra sem vesszük, mit-miért mondott. Úgysem lehetünk mindenben a legokosabbak - hátha olykor más mondja a jobb ötletet. Remélem, segíthettem neked. Boldog Karit!

2018. dec. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Semmi köze hozzá.Ne engedd meg neki,hogy beleszóljon.Ne vedd figyelembe,tőmondatokban, röviden,érthetően és élesen válaszolj neki ha továbbra is próbálkozna.

Ha pl. egy dagi nő tapadós fazonú blúzba érzi jól magát az ő dolga, abba sincs joga senkinek beleszólni.

2018. dec. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Ès mi van,ha igaza van?
2018. dec. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Én szemrebbenés nélkül tájékoztatom az ilyen embereket, hogy semmi közük a sminkemhez/ruhámhoz/életemhez.
2018. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!