Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ne tegyél fel olyan kérdést,...

Ne tegyél fel olyan kérdést, amire jobb, ha nem tudod a választ. - Egyetértetek ezzel?

Figyelt kérdés
2018. dec. 21. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Bizony vannak ilyen kérdések. Tényleg jobb sok mindenről inkább nem tudni.
2018. dec. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Helyzetfüggő.


Van amibe tényleg jobb nem belefolyni. Viszont van amit jobb tisztán látni még akkor is ha nem esik jól.

2018. dec. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
igen vannak ilyenek
2018. dec. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak.

Tudod, az öregedéssel nem az a legnagyobb baj, hogy ráncosodsz vagy hullik a hajad, hanem hogy egyre kevesebb fiatalkori illúziód marad sértetlen. És néha jobb lenne, ha nem tudnád a választ, és sértetlen maradna egy-egy illúziód.


Legutóbbi személyes példám egy lány, aki már régóta tetszik, és pont azért mert olyan kedves, visszafogott, mégis nagyon vonzó típus. Csak hát kapcsolatban van, de még az is tetszik, hogy hűséges alkat... azt hiszem. Aztán múltkor egy társaságban együtt piázgattunk, és elkaptam egy beszélgetésfoszlányt, amint az egyik pasassal (aki nem a barátja) elég kétértelmű megjegyzéseket váltottak. Most jobb szeretném nem tudni, hogy kavarnak-e.


Tudom, átkozott idealizmus, de az nem zavar, ha a lánynak barátja van, akihez hűséges, mert akkor megmarad a lányról alkotott képem, és hihetem azt, hogy tényleg olyan tökéletes, amilyennek megismertem. Ha viszont kiderülne, hogy mással is kavar a barátja mellett, elvesztenék még egy illúziót.

2018. dec. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!