Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek kikre lehet...

Szerintetek kikre lehet elmondani hogy van életük?

Figyelt kérdés
Minden szemszögből érdekel. Kikre mondanátok hogy igen, nekik van életük és mikkel jellemeznétek ezt? Elsősorban a huszonéves korosztály érdekelne.
2018. dec. 21. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Én nagyon nem szeretem ezt a kifejezést, hogy valakinek van vagy nincs élete.

Élete MINDENKINEK VAN. Az csak ítélkezés, ha valakire azt mondod, hogy nincs élete. Elítéled azokat a dolgokat amik neki fontosak.

Pl, van aki nem szeret utazni/nyaralni. Akinek ez az élete az könnyen mondja az ilyen emberre, hogy nincs élete, mert nem látta azt a sok csodálatos országot ahol ő járt. Vagy aki otthon tölti a szabadidejét, nem jár szórakozni arra is sokan azt mondják, hogy nincs élete. Pedig lehet hogy otthon verset ír, fest, programozik, stb Értéket teremt olyan területen ami SZÁMÁRA fontos.

2018. dec. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én arra mondanám, hogy van élete, akinek van hobbija, pl. fotózás, sport, rajzolás, túrázás, gitározás, énekelés, akármi. Ami mindentől (család, párkapcsolat vagy munkahely) függetlenül boldoggá és önazonossá teszi.
2018. dec. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább azokra akik sopánkodás és rinyálás helyett inkább tesznek azért, hogy élvezzék az életüket.


Akár tanulás, akár hobbi, akár barátok. Vagy akár egyedül is feltalálják magukat. Akik megélik az élményeket és amikor vissza tekintenek az elmúlt évükre, akkor nem azt nézik, hogy "na megint elrepült egy év", hanem azt nézik mennyi mindent csináltak és mennyi jó dolgon vannak túl.


ÉS ahelyett hogy másokkal foglalkoznának, inkább a saját hobbijuknak, fejlődésüknek hódolnak.

2018. dec. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akik egész nap a GyK előtt ülnek.
2018. dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30-on felüli vagyok. Szerintem a coachoknak, a pszichológusoknak, a vezető személyiségeknek, a managereknek tuti van életük. Kénytelenek-kelletlenek emberekkel találkozniuk, beszélniük, tartani a kapcsolatot velük.
2018. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!