Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichológusnak készülök,...

Pszichológusnak készülök, úgy, hogy nem szeretek társaságba menni. Szerintetek ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés

idén végzek az egyetemmel, ez érdekel őszintén és hogy másoknak segíthessek ha problémájuk van.

Viszont mostanság jön elő belőlem, hogy mennyire nem tudok közösségben meglenni.. volt a héten egy ilyen szakmai találkozó/ karácsonyi ajándékozás ott ahova járok most még tanulni, a jövőben majd dolgozni is oda szeretnék. Egy csomó végzett pszichológus meg diák meg néhány pszichiáter orvos is ott volt és én meg nagyon kellemetlenül éreztem magam, hogy biztos kinéznek amiért úgy akarok pszichológus lenni, hogy nem szeretek társaságban kommunikálni, furcsa vagyok, magamnak való..


2018. dec. 21. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Lehet, hogy te vagy a legalkalmasabb a szakmàra közöttük :D

Èn sem szeretek se nagy tàrsasàgban lenni, sem a hangos környezetet. Mégis bàrkinek baja van, àltalàban èn veszem észre legelőször, hogy valami nincs rendben az illetővel.

2018. dec. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is te vagy a legalkalmasabb erre a pályára.

Általában pszichológushoz olyan emberek fordulnak akiknek komoly szociális problémájuk van és ennek következményében magányosak, depressziósak. Valószínűleg neked könnyű lesz beleképzelni magad a helyzetükbe. És így a páciensek is könnyen megnyílnak majd előtted.

2018. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%

Kedves Kérdező!


Ilyen írásképpel, ilyen szóhasználattal remélem, hogy a kérdésed kamu, és nem bocsát ki téged a felsőoktatás egy olyan fontos, alkalmasint életmentő segítő pályára, mint a pszichológusé. Hosszú út áll még előtted ahhoz, hogy szakember légy.


Boldog karácsonyt!

2018. dec. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichológusként azért szerintem valamennyire abszurd hogy ilyen vagy. De ettől függetlenül lehetsz jó szakember.
2018. dec. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!