Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A depressziósokat nem viselné...

A depressziósokat nem viselné meg hogyha halálos betegek lennének?

Figyelt kérdés
Ugye aki depressziós az nem akar élni, sokan közülük öngyilkosak szeretnének lenni.
2018. dec. 21. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülnének is neki.
2018. dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokféle-fajta depresszió van. Egyesek nap mint nap meg akarják ölni magukat, vannak olyanok akik belekényelmesednek egy szürke, fátyollal fedett valóságba.

Felvázolok egy lehetséges scenariot: De megviselné őket, mégjobban meg akarnának emiatt halni, igazolva éreznék a halál utáni vágyukat, az egyetlen lehetséges kimenetelt az öngyilkosságot.

2018. dec. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

nem tartom magam "depressziósnak", mert szerintem nagy ostobaság és kamu kitalált (nem) betegség. anno a szüleim vittek kamulógushoz és az mondta rám hogy az vagyok, de mindig is baromságnak tartottam.


jah, a kérdés. zene lenne a füleimnek ha megtudnám hogy pár hónap és végre kinyiffanok. nem akarom megölni magam (amíg mondjuk nem kerülök utcára vagy valami ilyen durva dolog történne az életemmel), de ha a természettől jönne az 'ajándék', akkor bizony örülnék neki.

2018. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3, te nem depressziós vagy, hanem értelmi fogyatékos.
2018. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor igazából csak hamarabb lennék öngyilkos. Így is alig bírom ,de egyetlen családtagom miatt még Sajnos nem tehetem meg. Sokat gondoltam erre a témára, de azt tudom hogy akkor előbb ölném meg magam. Így is úgy is megteszem, magányos vagyok soha nem szeretett senki és tudom hogy egy lány se fog soha, és az elvárásaim is túl nagyok a mai világhoz mérve egy lányhoz. Így hát elkeserítene hogy így is mindenbe a leg szerencsétlenebb voltam egész életembe, és még a betegség is. De nekem úgy is tökre mindegy végülis, bár így is sad vagyok egész nap és csak a magányra és arra gondolok hogy milyen korcsnyak kellett születnem.

Egyéb kérdés? 17f

2018. dec. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kifejezetten örülnék neki. Úgyis a lassú halált választanám. Cigaretta, alkohol, kábitószerek. Nekem csak annyi a lényeg, hogy ne az legyen hogy "saját kezűleg ölte meg magát". Ha valami mástól halok meg, akkor azt a családtagjaimnak is könnyebb elviselni.
2018. dec. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!