Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Hogyan lépjek túl ténylegesen azon, hogy a munkahelyen képtelen vagyok kapcsolatokat teremteni a kollégákkal?

És ez kiterjed az egész napomat, kozérzetemre és félig meddig kezdem elhinni hogy egy szociális loszar vagyok, és néha emiatt azokkal is nehezen haverkodok akikkel egyébként máskor könnyen megy

25f

Keress kérdéseket hasonló témában: munkahely

2018. dec. 21. 20:15  Privát üzenet  

A válaszok
mi a kérdés?

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. dec. 21. 20:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hogy mentálisan, hogyan lehet végleg lezárni ezt, és nem erolkodni azon, hogy ha kitartó vagyok sikeresen fogok tudni barátkozni

# 2/5Időpont 2018. dec. 21. 20:24 Privát üzenet
Mièrt akarod vègleg lezárni?

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. dec. 21. 20:30 Privát üzenet
Előbb azt tisztázd magadban, hogy miért van benned ez a "barátkozási" kényszer. Kívülállóként azt gondolom, hogy ez valami félelem, ennek okát kellene kideríteni.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. dec. 21. 20:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

3-mas, mert megesz a belső fájdalom belülről mint valami parazita

4es, igen ,az egyedülléttől, amikor úgy érzed mindenki leszar, és csak lenézni akar, az ettől való félelem miatt van, nem racionális, teljesen irracionális, hiába tudom, hogy nem igaz

# 5/5Időpont 2018. dec. 22. 01:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Így esélytelen emberi kapcsolatokat kialakítanom a jövőben?
Miért dobàljuk el ennyire könnyen a nekünk fontos emberi kapcsolatokat? Miért tartjuk többre a saját egónkat, büszkeségünket vagy dühünket mint egy számunkra fontos embert? Miért...
Jól látom, hogy így esélytelen emberi kapcsolatokat kialakítani és soha senkinek nem lehetek szimpatikus? Maximum csak sajnálatból állnak velem szóba
Inkább élnél egyedül egész életedben, vagy hoznál létre emberi kapcsolatokat, viszont úgyis elveszítenél mindenkit?
Miért van az, hogy a zseniknek általában nehéz kapcsolatokat kialakítani?
Szerintetek a sírást meglehet játszani vagy ha valaki sír akkor ténylegesen minden esetben megérintette vagy áthatotta valami?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!