Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lépjek túl ténylegesen...

Hogyan lépjek túl ténylegesen azon, hogy a munkahelyen képtelen vagyok kapcsolatokat teremteni a kollégákkal?

Figyelt kérdés

És ez kiterjed az egész napomat, kozérzetemre és félig meddig kezdem elhinni hogy egy szociális loszar vagyok, és néha emiatt azokkal is nehezen haverkodok akikkel egyébként máskor könnyen megy


25f



2018. dec. 21. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?
2018. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy mentálisan, hogyan lehet végleg lezárni ezt, és nem erolkodni azon, hogy ha kitartó vagyok sikeresen fogok tudni barátkozni
2018. dec. 21. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Mièrt akarod vègleg lezárni?
2018. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előbb azt tisztázd magadban, hogy miért van benned ez a "barátkozási" kényszer. Kívülállóként azt gondolom, hogy ez valami félelem, ennek okát kellene kideríteni.
2018. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3-mas, mert megesz a belső fájdalom belülről mint valami parazita


4es, igen ,az egyedülléttől, amikor úgy érzed mindenki leszar, és csak lenézni akar, az ettől való félelem miatt van, nem racionális, teljesen irracionális, hiába tudom, hogy nem igaz

2018. dec. 22. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!