Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szociális fóbiások! Hogyan...

Szociális fóbiások! Hogyan szoktátok érezni magatokat egy randi után?

Figyelt kérdés
Én is szoc fóbos vagy és a jó első randik után is furcsán érzem magam. :/ Nagyon stresszes leszek

2018. dec. 21. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos még sosem randiztam, bár ez így, hogy évek óta bennem is kialakult ez a fóbia, szerintem egyáltalán nem meglepő.
2018. dec. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
fura de nekem azok az egyetlen helyzetek amikben jól érzem magam. talán mert tudom hogy tetszek a férfiaknak (azoknak akik randira hívnak, biztos), és van önbizalmam. alapból a nulla alatt van, és meg se merek szólalni emberek között, meg néha elbőgöm magam mert miért ne. de kettesben férfival más. a legnagyobb eredményemnek tartom hogy egyszer 'felszedtem' egy hotel bárjában a felszolgálót(éjjeles dolgozó volt), és ott marasztalt estére, bevitt egy random üres hotelszobába meg minden. tök menő volt.
2018. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyszer randiztam csak egész életemben, 3 éve, az katasztrófális volt, meg se tudtam szólalni és a csaj se volt beszédes, kínos volt az egész.
2018. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
...milyen randi?
2018. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#1: Sajnálom, én is csak most kezdtem el, majd a te időd is eljön! :)
2018. dec. 21. 21:39
 6/12 A kérdező kommentje:
#3: Átérzem, nekem is az ez előtti randim nagyon rossz volt. :( Drukkolok, hogy neked is jobb legyen a következő!
2018. dec. 21. 21:41
 7/12 A kérdező kommentje:
#4: :D Pár hónapja én is ezt reagáltam volna. :D
2018. dec. 21. 21:42
 8/12 anonim válasza:
Randi? ...Az meg mi? :S
2018. dec. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a furcsa, hogy ezzel a problémával hogyan sikerül ezt elérni. Lehet, hogy nem is mindenki az, aki annak képzeli magát, vagy pedig ennek is vannak fokozatai.

Nekem annak idején marha nagy szerencsével társkereső oldalakon sikerült kétszer úgy, hogy ők kezdeményezték az ismerkedést, ez volt benne a hihetetlenül nagy szerencse. Az már más kérdés, hogy végül semmi nem lett ezekből. Nagyon feszült voltam nyilvánvalóan. Én férfi vagyok egyébként. Általában válaszra sem méltattak, amikor én írtam valakinek.

2018. dec. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9: Én nő vagyok, szerintem így nem meglepő annyira. Hidd el az vagyok, ha nem lennék az, nem foglalkoztatna a téma. Ó bárcsak ne lenne ez a problémám. :')
2018. dec. 23. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!