Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez valóban így lehet? Miért...

Ez valóban így lehet? Miért utálják az emberek azokat akik egyszerűen jobbak náluk? Kinézetben, tudásban vagy mindkettőben. Ennyire irigyek és utálkozóak az emberek?

Figyelt kérdés
Helyes,igényes,okos férfi vagyok és azt vettem észre, hogy az igénytelen,buta emberek,nők nagyon durván kinéznek soraikból. Azonnal "levágom" a metakommunikációjukból és ez bánt, mert én nem hivalkodom semmivel. Ráadásul senkit sem degradálok le semmiért.
2018. dec. 22. 01:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
igen, azok vagyunk.
2018. dec. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok se irigy se utálkozó és nem az a bajom, hogy ha valaki jobb nálam, hanem az, hogy én nem tudok jobb lenni saját magamnál és saját magamhoz képest!


Szóval szerintem ők sem téged gyűlölnek, hanem saját magukat....

2018. dec. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Én az arroganciát gyűlölöm mint tulajdonságot meg sz öntelt mimikát testbeszédet amit produkálnak az öntelt emberek.Attol még mert valaki elmond két sor verset vagy bemagol négy oldal szakkifejezést de nem érti aznem fogja az emberi tulajdonságait feltornázni. Lehetek én is szép okos müvelt ha saját anyámnak nem viszek fel két szatyrot v nem segitek a vak embernek a metrón....

Én személy szerintaz életükben nem dolgozott kis puhányoktólvagyok rosszul akik 20évesen is anyjukkal takarittatják a szobájukat emberekre akik helyett mindrnt finanszíroznak szívom a fogamat

2018. dec. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Lemaradt

22/N

2018. dec. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"Helyes,igényes,okos férfi vagyok és azt vettem észre, hogy az igénytelen,buta emberek,nők nagyon durván kinéznek soraikból."


Férfi vagy, és a nők kinéznek a soraikból? Ezt vagy gondold át újra, vagy operáltasd át magad nővé, akkor nem fognak kinézni a nők a soraikból.


Egyébként meg ha tényleg helyes, igényes és okos lennél, akkor rokonszenvesnek tartana mindenki. Valószínűleg csak saját magad, meg legfeljebb anyád szerint vagy helyes, okos meg igényes.


Az meg, hogy jobbnak hiszed magad másoknál, valószínűleg a nárcisztikus személyiségzavar jele.

2018. dec. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Miért operáltatnam már át magamat? Ne beszélj már hülyeségeket. Nem csak hiszem, hanem ez valóban így is van. Nem szeretnék off topicot,mert nincs értelme. Mégis mit gondolsz miért írtam ki ezt a kérdést? Azért, hogy meggyőzzelek, valóban így van-e? Valóban így van és ezt megalapozottan állítom. A kérdésre válaszolj ne pedig azt feszegesd, hogy személyiség zavaros vagyok-e...
2018. dec. 22. 02:58
 7/21 anonim ***** válasza:

a hetesre mindenki nyomjon egy behajtani tilosat, nem százas szegényke..


Igen, ez velem szemben is elő szokott fordulni. Szerintem az lehet a háttérben, hogy kb minden második ember egy szunnyadó tehetség, ezért fájhat nekik ha valakinek sikerünt kibontakozni. Persze ez nem magyarázat semmire csak mutatja, hogy a probléma hol kezelendő.

2018. dec. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy olyan stílusú, kiállású vagy, amihez hasonlók az ő köreikben ellenszenvesek, esetleg nagyképűek, stb. Akár az is lehet, hogy velük szemben általában az ilyen emberek bunkón viselkednek.

Az emberek nem szeretik igénytelennek és butának érezni magukat, pláne nem szeretik az olyan emberek társaságát, akik igénytelennek és butának tartják őket. Lehet a te metakommunikációdból meg ez jön le.

2018. dec. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

'igénytelen,buta emberek,nők nagyon durván kinéznek soraikból. "


Már csak az a kérdés, hogy miért vagy a soraikban? Miért nem olyanokkal vagy akik a te szinteden, vagy kultúrádon vannak? A "buta nő" sem megy el egyedül irodalomról beszélgetni, vagy avantgard zenét hallgatni a mittudoménmilyen klubba.

2018. dec. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát hogy helyes meg igényes vagy e azt nem tudom, de okosnak nem tűnsz. Miért a nők néznek ki? Ők miért lennének irigyek rád ha te férfi vagy?
2018. dec. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!