Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a dél...

Miért van az, hogy a dél Amerikai fiúk ilyen helyesek? 17/l

Figyelt kérdés

Van egy dél amerikai származású fiú osztálytársam, Chile-től nem messze született. 5 éves volt ő, amikor ide költöztek. A szülei kisebb-nagyobb hibákkal beszélnek magyarul, de a fiú az kb anyanyelvi szinten beszél magyarul, azon kívül perfekt spanyol és angol.


Elég gyakran jár haza, most téli szünetben is megy 1 hétre, ő csak január 7-én jön suliba, akkor ér haza. Ott vannak a nagyszülei, a gyerekkori barátai.



Ez a génekben van, hogy az ottani fiúk ennyire helyesek? Láttam már több képét a haverjaival, a haverjai is voltak már itt nála, azok is kb olyan helyesek mint ő.



2018. dec. 22. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen... Dél amerikában él durván 200 millió férfi és mind helyesek.
2018. dec. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szo sincs arrol hogy "ilyen" helyesek meg a "génjeikben van". Pofon egyszeru oka van, TE helyesnek látod őket, bejönnek kinézetre, tehát egy masik rassz típus. Ez kb ugyanaz mint hogy valamelyik csaj imad minden fekete pasit. Hát sokan meg pont nem talalnak semmi vonzót bennük. Ennyi.
2018. dec. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem helyesek mind, csak rasszista vagy és általánosítasz.
2018. dec. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igazuk lehet az előttem szólóknak abban, hogy ez szubjektív dolog lehet, te annak látod őket. Én az ázsiai fiúkkal vagyok így, szinte az összeset nagyon helyesnek látom. Nálunk az egyetemen sok ázsiai van, és mind nagyon jól néznek ki. :D
2018. dec. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha a nők be van gerjedve, akkor -szinte- bármelyik pasas bejön nekik akit csak meglátnak.
2018. dec. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Mi ez, túl sok Szent Johanna gimit olvastál? :D "Óó, Cortez..." :D
2018. dec. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6, Cortez nem volt latin-amerikai a Szent Johanna Gimiben, magyar srác volt, a Cortez csak becenév. 😂😂
2018. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Magasabb d és e vitamin szint
2018. dec. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert 17/l vagy.
2018. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En USA-ban elek is itt rengeteg a delamerikai.

Tipikusan alacsonyak es eleg ocsmany fejuk van, legyen no vagy ferfi.

Ugy tudom a noknek nem jonnek be az alacsony ferfiak.

Nem is latok latin-feher amerkai part. Az osszes a sajatjaval hazasodik.

2019. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!