Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rengeteg egyedüllét után azt...

Rengeteg egyedüllét után azt érzem egy beszélgetéskor, hogy egy személytelen ember mondja azt amit mond. Hogy vetkőzzem le ezt?

Figyelt kérdés

Az egész életem úgy alakult,hogy a csaladomon kívul egyedul voltam. Mindenbol kimaradtam ami a korokhoz tartozik es nem volt legjobb baratom sem.:)


Magamban rengeteg mindent megbeszéltem és lerendeztem már.


Rengeteg minden mondanivalóm van,ha beszélek valakivel,de peldaul ha velemenyem van valamirol vagy tanacsot szeretnék adni valakinek,akkor azt érzem,hogy egy személytelen ember mondja ezeket. Sokszor nem esik jól beszélgetni,mivel én nagyon szeretem a mély beszélgetéseket,de nem érzem magamat hitelesnek.


Mivel milyen jogon vázol le egy véleményt és ad tanácsot egy egész életében otthon ülő ember a beszélgetőpartnerének,akinek pedig volt rendes élete? Ez teljesen elveszi a motivációmat egy beszélgetésben.


Mit tudnék ez ellen tenni?


20 éves fiú vagyok.


2018. dec. 23. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
bla bla
2018. dec. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amugy ertem mire gondolsz. ez ne vegyel el a motivaciod, mert akkor orokke otthon fogsz ulni es ugyan ezzel a felelemmel fogaz egy ordogi korben ragadni. mondom ezt ugy, h kb ugyan ezt erzem.
2018. dec. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Badarság, amit ìrsz. Véleménye mindenkinek van, amihez nem kell semmilyen elvárást támasztani. A másik, hogy ne másokhoz hasonlítsd magad, mert egészen biztos, hogy más eredményt fogsz kapni.
2018. dec. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszerüen legyél nyitottabb.


Èn nagyon nyitott ember vagyok és a legtöbb beszélgetés az idöjárásról szól és egyéb közhelyekröl, de ezekböl alakulhat ki hosszabb normálisabb kapcsolat is.


Egyszerüen ne légy szágyanlös még a szomszéd nénivel sem egy jó szot beszélni.

2018. dec. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!