Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Ti miért vagytok itt a GYK-n még szenteste is?

Mi az oka annak, hogy te most ezt a kérdést olvasod, és nem pedig a családoddal ünnepelsz?

Nekem a következő: külföldön dolgozom, nemrég váltottam munkahelyet, és sajnos nem kaptam szabit az ünnepekre. Ma és holnap szabad vagyok, de holnapután már dolgozom. 2 napra pedig nem tudok hazamenni, ahhoz túl messze vagyok.

Na és veletek mi a helyzet? Írjon nyugodtan mindenki, aki épp olvassa ezt a kérdést. De kérlek titeket, csak normális válaszokat írjatok, szenteste van, legalább ilyenkor ne trollkodjatok.

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!

Keress kérdéseket hasonló témákban: karácsony, ünnep, szenteste, internet, magány, család, barát, munka, szabadság

2018. dec. 24. 18:29  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Egyedül vagyok és épp kezdek beteg lenni. Nincs erőm máshoz.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/22Időpont 2018. dec. 24. 18:31 Privát üzenet
Nálunk lezajlott a Karácsonyi ünnepség, ajándékozás megvolt, vacsorát elfogyasztottuk, beszélgettünk, most pihenünk az éjféli miséig. Holnap jönnek rokonok, mi pedig holnapután megyünk rokonokhoz.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/22Időpont 2018. dec. 24. 18:35 Privát üzenet
Nem vagyunk a reklámokban is látható hepifemili.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/22Időpont 2018. dec. 24. 18:37 Privát üzenet

20.án letudtam a családot az apukám oldaláról, holnap meg a másik oldallal találkozom.

Nincsenek haragban csak nincs olyan nagy összetartozás.

A karácsony meg nekem kb olyan mint egy hosszúhétvége ... nem ünneplem. Szilveszterkor is valószínűleg Analízis vizsgára fogok készülni.

Bármelyik napon letudok részegedni a haverjaimmal vagy a családommal eltölteni egy estét, de attól még hogy dec 24 vagy 31 van nem jelenti azt hogy azt kell csinálnom....

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/22Időpont 2018. dec. 24. 18:40 Privát üzenet
Most azért kíváncsi vagyok, az influenzám kit zavar, hogy le kellett pontozni. De remélem, ez volt az egyetlen öröme karácsonyra.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/22Időpont 2018. dec. 24. 18:42 Privát üzenet
Sajnos valakinek erről szól a Szenteste,hogy lepontozzon másokat.engem nem zavar, mert nem érdekel, hogy mennyire hasznosak a válaszaim, de aki lepontoz másokat, annak valami nagyon nincs rendben a fejében vagy a lelkében! Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek.

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/22Időpont 2018. dec. 24. 18:45 Privát üzenet
Mert hülye vagyok.

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/22Időpont 2018. dec. 24. 18:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem tudom, ki szórakozik a lepontozással, én mindenkinek zöld kezet adtam. Akinek tényleg még ma este is csak ennyi a szórakozása, azt csak sajnálni tudom.

# 8/22Időpont 2018. dec. 24. 19:06 Privát üzenet
Vizsgára kéne készülnöm, azt hiszem ez mindent megmagyaráz.

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/22Időpont 2018. dec. 24. 19:12 Privát üzenet
Nincs családom így unalmamba feljöttem nézegetni a kérdéseket és válaszolgatni.

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/22Időpont 2018. dec. 24. 19:17 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudnank megvédeni a telkúnk végében, a kerítésen kívüli kis egy méteres fenyőfaánkat a lopaástól? Tavaly szenteste napján délben kiváagták! Pótoltuk! De féltjúük.
Ti hány nap szabadot kaptok az ünnepekre a munkahelyen?
Szenteste hova lehetne menni egy pár órára?
Mit vegyek a pasimnak? A szülinapja szombaton lesz, vasárnap meg ugye Szenteste.
Ha gyakoris moderátor lennél, Te dolgoznál szenteste?
Magányos embernek szent este van valami felüdülési lehetőség?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!