Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti miért vagytok itt a GYK-n...

Ti miért vagytok itt a GYK-n még szenteste is?

Figyelt kérdés

Mi az oka annak, hogy te most ezt a kérdést olvasod, és nem pedig a családoddal ünnepelsz?

Nekem a következő: külföldön dolgozom, nemrég váltottam munkahelyet, és sajnos nem kaptam szabit az ünnepekre. Ma és holnap szabad vagyok, de holnapután már dolgozom. 2 napra pedig nem tudok hazamenni, ahhoz túl messze vagyok.

Na és veletek mi a helyzet? Írjon nyugodtan mindenki, aki épp olvassa ezt a kérdést. De kérlek titeket, csak normális válaszokat írjatok, szenteste van, legalább ilyenkor ne trollkodjatok.

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!



2018. dec. 24. 18:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Egyedül vagyok és épp kezdek beteg lenni. Nincs erőm máshoz.
2018. dec. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk lezajlott a Karácsonyi ünnepség, ajándékozás megvolt, vacsorát elfogyasztottuk, beszélgettünk, most pihenünk az éjféli miséig. Holnap jönnek rokonok, mi pedig holnapután megyünk rokonokhoz.
2018. dec. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyunk a reklámokban is látható hepifemili.
2018. dec. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

20.án letudtam a családot az apukám oldaláról, holnap meg a másik oldallal találkozom.


Nincsenek haragban csak nincs olyan nagy összetartozás.


A karácsony meg nekem kb olyan mint egy hosszúhétvége ... nem ünneplem. Szilveszterkor is valószínűleg Analízis vizsgára fogok készülni.


Bármelyik napon letudok részegedni a haverjaimmal vagy a családommal eltölteni egy estét, de attól még hogy dec 24 vagy 31 van nem jelenti azt hogy azt kell csinálnom....

2018. dec. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%
Most azért kíváncsi vagyok, az influenzám kit zavar, hogy le kellett pontozni. De remélem, ez volt az egyetlen öröme karácsonyra.
2018. dec. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
42%
Sajnos valakinek erről szól a Szenteste,hogy lepontozzon másokat.engem nem zavar, mert nem érdekel, hogy mennyire hasznosak a válaszaim, de aki lepontoz másokat, annak valami nagyon nincs rendben a fejében vagy a lelkében! Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek.
2018. dec. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
19%
Mert hülye vagyok.
2018. dec. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ki szórakozik a lepontozással, én mindenkinek zöld kezet adtam. Akinek tényleg még ma este is csak ennyi a szórakozása, azt csak sajnálni tudom.
2018. dec. 24. 19:06
 9/22 anonim ***** válasza:
60%
Vizsgára kéne készülnöm, azt hiszem ez mindent megmagyaráz.
2018. dec. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%
Nincs családom így unalmamba feljöttem nézegetni a kérdéseket és válaszolgatni.
2018. dec. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!