Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti miért vagytok itt a GYK-n...

Ti miért vagytok itt a GYK-n még szenteste is?

Figyelt kérdés

Mi az oka annak, hogy te most ezt a kérdést olvasod, és nem pedig a családoddal ünnepelsz?

Nekem a következő: külföldön dolgozom, nemrég váltottam munkahelyet, és sajnos nem kaptam szabit az ünnepekre. Ma és holnap szabad vagyok, de holnapután már dolgozom. 2 napra pedig nem tudok hazamenni, ahhoz túl messze vagyok.

Na és veletek mi a helyzet? Írjon nyugodtan mindenki, aki épp olvassa ezt a kérdést. De kérlek titeket, csak normális válaszokat írjatok, szenteste van, legalább ilyenkor ne trollkodjatok.

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!



2018. dec. 24. 18:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%
Tulajdonképpen minden megvolt már, nemrég ajándékoztunk, lezajlott a vacsora is. Sosem voltam az a személy, aki órákig szeret társaságban lenni. Persze szeretem a szüleimet, de sokszor jól esik inkább egyedül lenni. 18/L
2018. dec. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
59%
Mert épp kakilok, és elütöm az időt.
2018. dec. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
33%
gyűlölöm a családomat, ha szeretném akkor se nagyon ünnepelnénk
2018. dec. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
63%

Mindenkinél beütött a kajakóma és félrevonult a szobájába.

Megvolt az ünneplés, ajándékozás, elfáradtunk :)

2018. dec. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
51%
Magányos vagyok!
2018. dec. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
63%
Sok választásom nincs. Tanulok, segítek egy kicsit a szülőknek, olvasok, netezek, és ez megy körforgásszerűen.
2018. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem hiányzik, hogy a szüleimmel karácsonyozzak, amúgy tettem fel pár kérdést, és érdekelnek a válaszok, meg olvasgatom a kutyás témát, mert elsőkutyás vagyok.
2018. dec. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
71%
Már mindenki, alszik, csak nekem nincs hozzá kedvem. Pedig kellene már...
2018. dec. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
62%
10 éve külföldön élek, a mostani munkahelyem (vendéglátóipar) nem ment bele abba, hogy mindkét téli ünnepen szabad legyek, legalább az egyiken dolgoznom kellett. A Karácsonyt választottam, lenyomom, és utána csütörtökön usgyi haza 2 és fél hétre!
2018. dec. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
64%
mert nincs senkim,anyámnál már túl vagyok a karácsonyi tórtúrán-nem volt könnyű!-itt meg egy lánytól jön néha privát üzenet!
2018. dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!