Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én utálom a karácsonyt?

Csak én utálom a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Azért utálom,mert csak ilyenkor kedvesek az emberek egymással,tudnak szeretni,nem utálkoznak,és jobban elfogadják egymást. Szerintem ezt nem csak karácsonykor kellene,csak azért mert karácsony van,mindennap ezt kellene tenni egymással. Mennyivel jobb világ lenne.
2018. dec. 25. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Te bajod. Kerem a kovetkezot!
2018. dec. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én minden olyat utálok, ami kötelező jellegű.
2018. dec. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igen, tudjuk. En csak azert utalom, mert elmeletileg olyan kibasxott boldognak kellene lenni, boldog csalad, ajandekok (minek?), meg minden. Szamomra az egesz kepmutatas.
2018. dec. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

mondjuk az se teljesen normális, ha valaki emiatt útálja a karácsonyt :D


az legyen mindenki másnak a baja, hogy ki hogy viszonyul a szeretteihez egész évben. én legalább annyira akarom magam most is jól érezni, mint bármikor máskor...

2018. dec. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"kedvesek az emberek egymással" lol

Önkéntes szolgálatnál szoktam tevékenykedni. Karácsonykor sok az adománygyűjtés és az ételosztás és kb. ennyi. Kedvességgel nem igen találkozom.

2018. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!