Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki annyira hangoztatja...

Aki annyira hangoztatja fiatalként, hogy nincs fent sem Facebookon, sem Instagramon (? )

Figyelt kérdés
... meg kellene előttük hajolni, hogy ők milyen kivételes emberek? :D
2018. dec. 25. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Ja, ez az új "én nem nézek ám tévét" szlogen.

Aki másért nem érzi különlegesnek magát annak szokott ilyen irreleváns baromság a megrogzodese lenni.

2018. dec. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
nem kötelező bárhol is fent lenni, max a messenger miatt éri meg
2018. dec. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy kell. :D Én sem vagyok fent, de nem emiatt kell meghajolni előttem, hanem mert tegnap is, és ma is végignyomtam a tornámat, karácsonyi menü evése nélkül, két kis gyerek mellett, vendégségbe menés előtt. Köszönöm! :D
2018. dec. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Èn is büszke vagyok magamra,hogy ritkán facezem 😄
2018. dec. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

Nekem van egy osztálytársam, aki bár ,,mai fiatal", mégsem használ se Facebookot, se Instagrammot, sőt, Messengeren sincs fenn, mindig postagalambot küld ha hiányzik és kell a házi.


A megfelelő eljárás ilyenkor hogy szentélyt építetek neki az osztályteremben/munkahelyen/ahol találkoztok. A szentély 50 méteres környezetében ne legyen semmilyen elektronikai eszköz és aki csak említeni meri az Internetet azt torkon kell rúgni.

Ezen kívül az említett, Facebookot nem használó egyén (ezek után illik ,,A Tisztá"-nak vagy ,,Az Egyedülálló"-nak vagy ,,A Különleges"-nek nevezni) arcképét ki kell rakni, illetve bármikor megemlíti, hogy neki nincs semmilyen közösségi médiája, a beszélgetést fel kell írni egy papírra, hogy ha esetlegesen úgy beszélnénk róla, hogy nincs ott, a tudatlanok torkán le tudjuk nyomni az információt. Amennyiben a papírlapok felhalmozódnak és nem lehet férni tőlük, télen fűtésre fel lehet használni de CSAK ÉS KIZÁRÓLAG A TISZTA EGYÉN ENGEDÉLYÉVEL.

Természetesen kézcsókkal kell köszönteni és ha belép a terembe meg kell tapsolni és hajlongani, de ez józan paraszti ész.

2018. dec. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tévénk van , de nincs benne adás mert ismerjük manapság kb az adások 99% értelmetlen sz*r.


Azért kicsit tulzásnak tartom hogy valaki ezt hangoztatja mint valami 16 éves emos kisgyerek. Meg azért engem is érdekel hogy akkor mit csinál ha valmi gyorsan kell házi vagy tököm tudja, olyankor füstjelekt küld ??

2018. dec. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A masik dolog a harmashoz hasonlo. Azelott sem kell meghajolni.
2018. dec. 25. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
3-as vagyok. Viccőtem', de ne zavarjon na:D
2018. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!