Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van 2 testvér. Az egyik...

Van 2 testvér. Az egyik albérletben lakik egy nagyvárosban, de nem ott töltik a Szilvesztert. Odaadnád a testvérednek a lakást a barátnőjével, arra az 1 éjszakára?

Figyelt kérdés

Áthúznák az ágyneműt is, ezzel nem lenne gond.


Mi a helyes döntés? Odaadni vagy nem odaadni?


(En vagyok akinek nem adnak oda és enyhen szólva szíven utott)


2018. dec. 25. 15:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%

Ez merőben helyzetfüggő, természetesen, de mivel nem saját tulajdonom, azt tartom helyesnek, hogy senki nem jöhet, ha nem vagyok ott.

Saját tulajdonnál attól függ, de ezt SENKI nem várhatja el, teljesen rám tartozik, hogy odaadom-e a lakásom. Mivel jófej vagyok, elvileg lenne esély, de egyrészt nagyon jól kellene ismernem mindkettőjüket, jó véleménnyel lennem róluk (az emberismeretem egész jó, ez segít), de még így sem szívesen hagynék másokat egyedül a saját cuccaimmal, az a helyzet. Extrém megbízható emberek kellenének ahhoz, hogy akár csak felmerüljön.

2018. dec. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Tudom, hogy most nem leszek népszerű, de én nem adnám oda. Több indokom is van rá. Szilveszter éjjel senki nem tudja meddig fajul el a mulatozás. Félteném a lakásomat, plusz mi a garancia, hogy Ti nem visztek fel idegeneket bulizni... Lakóparki lakásom van, aggódhatnék egész éjjel, hogy mennyire dorbézoltok, mennyire zavarjátok a szomszédaimat hangoskodással. Nem szeretném a saját szórakozásomat elrontani az aggódással. Meg az is benne lenne a pakliban, hogy mi van ha én reggel ötkor haza szeretnék menni pihenni, de Ti meg még csak akkor feküdnétek le?!

Tudom, hogy bunkó vagyok, de ez van. Vegyetek ki szobát.

2018. dec. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
nem adnám oda a saját testvéremnek sem így a lakást, jól döntött a testvéred
2018. dec. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Mivel nem az én tulajdonom, így egész biztosan nem.
2018. dec. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Sosem iszik alkoholt sem a lány, sem én.

Csendes séta utáni alváshoz kellene.


Nálam a testvérem elásta magát ezzel, hogy ennyit sem tud segíteni. Nem összehányni megyünk....

2018. dec. 25. 15:44
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Jó hülye lenne a tesód, ha az albijába beengedne Titeket az ő ott léte nélkül. Ha ez a tulaj fülébe jutna, akár még szerződést is bonthat vele...
2018. dec. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Ez a tulajdonos korlátolt gondolkodása miatt lehetséges csak, ha 30 napig ki van fizetve, mit számít ki alszik benne

Ha kárt okoz valaki, úgyis tesómékra tudja verni, tulajdonos nem tudom mit idegeskedne.

2018. dec. 25. 15:47
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Most azért ásta el magát, mert nem akarja a saját lakhatását kockáztatni?

Tudod Te egyáltalán, hogy némelyik főbérlő képes még a kákán is csomót keresni?

2018. dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Hibás kategória.
2018. dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Rosszindulatnak tudom be, ez nem az első, mindig ez van akármit kérek tőle. Tegyük hozza egyetemen tanuló elvileg értelmes emberek vagyunk mind a 3an (tesom, a lany es en) Nem csőcselék.


Én fordított helyzetben nem is agyalnék, sot ha kellene lehet tulajdonost elore felhivnam es szolnek neki a korrektseg kedveert. Ezzel az elbol "NEM" hozzaallassal nem tudok mit kezdeni, de nem baj, utolsó csepp volt (a volt) tesómtól.

2018. dec. 25. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!