Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lehet úgy fiúkkal...

Szerintetek lehet úgy fiúkkal barátkozni, hogy tényleg csak barátként tekintenek rám?

Figyelt kérdés

Valamiért a fiúkkal jobban kijövök, voltak is fiú barátaim,csak utólag kiderült ,hogy többre vágytak, mint én,aztán úgy elhidegült az egész,amikor közöltem,hogy csak barátságot szeretnék.

Sőt olyan is volt,aki azt mondta,hogy "van elég barátom". Én úgy gondolom lehet nő és férfi között barátság,vagy ti hogy gondoljátok?



2018. dec. 27. 16:30
 1/10 anonim válasza:
0%
Az elején persze, de utána mindenképpen barátság extrákkal lesz. Ami oké mert nem jártok, csak néha néha meg ha nincs egyikőtöknek sem párja akkor lehet reszelni.
2018. dec. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet! 17/f
2018. dec. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem, mert leggyakrabban az az összetartó erő az ilyen fiú-lány barátságnál, hogy legalább az egyikük le akar feküdni a másikkal. Persze ez ritkán van kimondva, sokkal gyakoribb, hogy "érdekes személyiség" van ennek a helyébe hazudva.
2018. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem eddig nem sikerült.

Haverok vannak/voltak, akikkel néha elbeszélgetünk, de olyan igazi, mély barátságot nem sikerült kialakítani még senkivel sem, pont azért, amit te is írsz, elmentek az érzelmek más irányba.

Volt, akivel hamar, volt, akivel évek után.

2018. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Pl én egyik koleganőmmel is nagyon jol kijövök, de nem akarok tőle semmit. Meg egyetemen is volt egy csaj, akivel nagyon jóban voltam. Cuki is volt, meg minden, de nem akartunk egymástól semmit
2018. dec. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 TappancsMancs ***** válasza:

Valószínűleg fenn áll a lehetősége az "egyéb" elképzelésnek, a gondolattal jó eséllyel eljátszik az egyik vagy mindkét fél. Ez valahol természetes is, teljesen normális. Kérdés ki hogy tudja ezt rendezni nemleges válasz esetén, szerintem ez se kellene megrontsa a kapcsolatot.


Én férfiként úgy gondolom jót tesz és kell női barátság is, mert színesebb az élet mindkét nemnek. Egy munkahelyen is jobb a vegyes társaság, mint a csak nők, vagy csak férfiak közege.

2018. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, lehet. Csak ne kis fogyatékos anyukedvence forever alone PUApötsökkel kezdj, mert azok azt képzelik, h minden nő csak qrásra van, hanem értelmes emberekkel.
2018. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött eddig össze soha, de én hiszek benne, hogy valakivel tényleg működhet. 20L
2018. dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is voltak lánybarátaim, akikkel sosem történt semmi több. Nem lettünk egymásba szerelmesek, nem smároltunk egymással, nem feküdtünk le, se semmi hasonló.

Szóval az én példámból kiindulva: igen, lehet.

2018. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként mondom h lehet.

Igaz volt 1-2 lány barátok aki megtetszett de tudtam h nem vagyok az esetük és nem szerettem volna emiatt elbaszni a barátságunkat szv nem próbálkoztam be és egy idő után elmúltak ezek a töblet érzelmek :)

2018. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!