Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagyon furcsa vagyok?

Szerintetek nagyon furcsa vagyok?

Figyelt kérdés
Robot halakat tartok. Ugyanúgy néznek ki mint az igazi, ugyanúgy úszkálnak, úgyanúgy szépen berendeztem nekik egy akváriumot, de sosem döglenek meg maximum elemet kell bennük cserélni. Szerintetek ez beteges?

2018. dec. 28. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem beteges, inkább logikus.
2018. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Jòpofa!
2018. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Jajjj, ez tök jó ötlet. :) Dehogy vagy furcsa. :D
2018. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Valahol szomorú, vagy mégse, de mindenképp furcsa.

De nem gáz.

2018. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem furcsa. vannak már robot macskák, kutyák, meg emberek is. miért lenne az?
2018. dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokan úgy tartanak élő halakat, hogy nem értenek hozzá, osszezsufolnak sok halat ami tetszik nekik stb..

Nos, te nem bantasz semmilyen élőlényt és a hangulat megvan.

2018. dec. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Régebben akvarizáltam, de még műnövényeket sem szerettem betenni, mivel a természetesség híve vagyok. Robothalakról még sosem hallottam, de ha te mondod... Az, hogy fel s alá úszkálnak, megnőnek, kiszínesednek, esznek, sz@rnak, udvarolnak, szaporodnak, néha kötekednek, és persze olykor megbetegszenek és elpusztulnak, mind normális folyamat. A robothalak ezek közül mire képesek? Nem tudom, létezik-e még a non-stop Hal TV, de ha naponta 10-15 percet belenézel, még jobban is jársz, mivel nem foglalja a helyet és nem algásodik az akvárium (illetve algásodik, de nem a te dolgod a tisztítás). :)
2018. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megmutatod őket?
2018. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!