Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Leírnátok azt, akit leginkább...

Leírnátok azt, akit leginkább el tudnátok képzelni magatok mellé, kérdésekre válaszolva?

Figyelt kérdés

Nem a legtökéletesebbet, hanem akit TÉNYLEGESEN el tudtok képzelni magatok mellé, reálisan. Kort és nemet is írjatok. :)


1. Milyen magas/Milyen alkatú?

2. Milyen a stílusa?

3. Mik a hobbijai?

4. Sportol? Ha igen, mit?

5. Legfőbb tulajdonságai?

6. Tud főzni/sütni?

7. Milyen a humora?

8. Mik a "bogarai"?

9. Kalandvágyó vagy inkább komfortzónás?

10. Társasági ember, vagy zárkózottabb?



2018. dec. 29. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

1. 155-170 cm között legyen kb, alkata legyen átlagos, ne túl sovány, ne túl kövér, ha kicsit molett az sem baj, szerintem jobb mint ha valaki csontsovány.

2. Stílusnál legjobban az egyéni stílust szeretem, olyan stílusa legyen ami nem a jelenlegi divatot tükrözi, hanem tényleg olyan ruhái legyenek, olyan kiegészítői, hajstílus ami jól is áll neki, meg nem azt látom minden második emberen.

3. Hobbi terén azt mondom hozzám hasonló legyen az érdeklődési köre, akár kézműves hobbija legyen, akár túrázás, fotózás, amit ketten is tudnánk csinálni.

4. Ez nekem igazából teljesen mindegy hogy sportol vagy nem, meg hogy mit sportol ha sportol, hobbi vagy versenyszerűen, ez nekem teljesen mindegy.

5. Legyen kedves, humoros, vidám.

6. Tudjon sütni meg főzni, de ha nem tud akkor akarjon tudni, megtanítom én.

7. Legyen humoros, de az hogy milyen azt nem tudom bővebben kifejteni.

8. Erre nem tudok most mit mondani.

9. Kalandvágyó legyen.

10. Kettő közt legyen, azért értékelje a társaságot de ha alkalmanként zárkózni akar mert épp olyanja van azt is megértem, mert én is ilyen vagyok. Van amikor igénylem a társaságot, de van amikor inkább bezárkózok, mert épp magányra van igényem. Én ilyen téren nagyon vegyesen működök.

2018. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

1. Min. 170 cm, vékony/átlagos alkatú. A sportos alkat is tetszik, de nem feltétel.

2. Öltözetben tetszik a farmer/póló és az elegánsabb is.

3. Hobbi: zenehallgatás, olvasás, filmnézés, kirándulás, háziállatokkal való foglalkozás. Ezeket én is szeretem.

4. A sport nem feltétel, de persze nem is hátrány. Viszont fontos, hogy csak hobbiból sportoljon, ne ez legyen a hivatása, ne a sportnak éljen, mert akkor nem illünk össze. Küzdősportok, extrém és veszélyes sportok nem tetszenek.

5. Megbízható, megértő, hűséges, empatikus, gyengéd.

6. Az ideális számomra az, ha felváltva vagy együtt főzünk, ezért jó, ha tud.

7. Fontos a jó humor, de ne poénkodjon folyamatosan.

8. Pl. ha tisztaságmániás, az abszolút elfogadható, sőt, még tetszik is. :D

9. Komfortzónás, de jó, ha néha ki mer lépni belőle.

10. Zárkózottabb.


26/N

2018. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

1: mindegy milyen magas, az alkat meg aputest. Azt szeretem. :D

2: elegáns

3: mindegy

4: jó ha sportol, de nem feltétel. Érezze jól magát a bőrében.

5: hűség, tisztelet a másik iránt, humor

6: nem elvárás, csak hab a tortán :D

7: bármilyen

8: meg tudok szokni bármilyen "bogarat" ha az egészéges határt súrolja

9: inkább komfortzónás

10: mindegy. Ha zárkózottabb nekem az is oké, csak beszélgetni azért lehessen vele. Ergó ne legyen "néma."


26/N

2018. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

-180+ magas, vékony, természetes

-egyszerű, elegáns, időtálló stílus

-túrázás, természetfotózás mint hobbi

-nem sportol hanem az egészsége érdekében mozog és minőségi dolgokkal táplálkozik

-külön kategória

-főzni érdemes neki tudni mert egeszséges dolog, kikapcsolja és én sem mindig leszek kéznél

-tud váltani, középpontban vagy a sarokban is elvan

2018. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Előre mondjam meg, hogy milyen legyen? Aztán sírjak, ha nem találom mi?

Csak két kritérium a lényeg, viszont ez igen ritka dolog, mivel nem befolyásolható: szeressen, szeressem...

2018. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

1, 175-190 cm. magas, vèkony vagy átlagos testalkatú nő;

2, Határozott, magabiztos, de tud gyengèd is lenni;

3,-4, Valamilyen küzdősport;

5, Okos, èrdekli a vilâg esemènyei;

6, Mindegy;

7, Pikîr humor:-)a van, ami pl.: Dr. Cox vagy ALF-ra hasonlît:);

8, Rend az èletèben, a környezetèben;

9, Köztes. Nyugis, de ha kell, akkor belendül;

10, Inkább zárkôzott, de befogadô az ismeretlennel szemben. <36F>

2018. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

1. Nem igazán szempont. Ne legyen egyik szélsőség sem (szóval azért ne legyen csont és bőr anorexiás, de 130 kilós sem), de a kettő között bármit el tudnék képzelni, ha az összhatés megvan. De ha nagyon kell egy intervallumot mondani, akkor 55 - 70 kiló, és 155 - 170 cm. De egyik sem szigorú határ.


2. Igazából mindegy, csak ne valamilyen vad, szélsőséges stílust képviseljen. Bár legjobban az egyedi művészlelkek jönnek be.


3. Lényegtelen.


4. Bejön, ha valaki sportol, de igazából ez sem szempont.


5. Elfogadó, kedves, őszinte. És lehessek előtte önmagam, szóval ne a színészkedést értékelje egy emberben.


6. Teljesen lényegtelen.


7. Ez is. Legyen némi humorérzéke, szóval ne egy befásult, megkeseredett hárpia legyen, de igazából csak ennyi.


8. Mindegy, csak ne legyen túl szélsőséges vagy irritáló.


9. Arany középút.


10. Inkább zárkózottabb, de ez sem feltétel.


F 35

2018. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

1. 175-199cm

2. Férfias, laza, humoros, nagyvonalú, szeresse a dekadens és a luxus lifestyle-t.

3. Amik az enyémek kivéve párat, hogy legyen egyéni érvényesülésem, illetve legyen pár olyan plusz hobbija amik nem az enyémek, de tetszenek és élvezem hogy csinálja. Legyen az bármi, ami nem ütközik erkölcsi, etikai, vallási normáimmal.

4. Bármit, amit szeret, fitten és boldogan tartja.

5. Ezeket még magamnak is nehéz összeszedni, de legyen jólelkű, jóindulatú, legyen nyitott lelki és anyagi téren azokra a dolgokra amikre én is.

6. Nem baj ha nem tud.

7. Jó - a lényeg, hogy én értsem, és ő is az enyémet.

8. Imádhatja az autóját mint én a mittudom én mimet, mondjuk a filmmániámat, bármi bogara lehet, mely nem rombolja más lelkét, egyéni választását, stb.

9. Mindkettő legyen, mert én is kétpólusú vagyok. Luxus nyaralás után imádok hátizsákkal nekivágni pl Indiának...

10. Ez is kétpólusú dolog, mivel én is zárkozott vagyok mégis a társaság bohóca adott esetben ezért nem lehet ezt így meghatározni. Nyilván ne legyen kuka, ha az amerikai elnök kezet ráz vele, tudjon megszólalni vagy ilyesmi. De ne is beszéljen lukat mások hasába nem észre vevén hogy kínosemberré kezd válni. Arany középút.

2018. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33N (Előző)
2018. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

1. 175 felett / Izmos, sportos


2. Inkább milyen ne. Ne legyen igénytelen, napközis stílusa, vagy térdig lógó gatyája. Érdekelje, hogy magához képest a legjobban nézzen ki.


3. Bármi. Csak ne legyen olyan, hogy kis apró mütyürökön esek át mindenhol, meg foglalják a helyet.


4. Sportol, amit szeretne.


5. Őszinte, megbízható, becsületes, humoros, intelligens, toleráns, gondoskodó


6. Mindegy, én nem tudok, nem is akarok, így nem várom el


7. Mint az enyém. Szerintem ez a legfontosabb kapcsolódási pont.


8. Bármi lehet, ami nem egészségtelen, nem veszélyes, nem szexhez kapcsolódik.


9. Mindkettő. Szeresse a megszokottat, de néha legyen spontán.


10. Szintén mindkettő. Ne legyen partiarc, de ne csak üljön a sarokban csendben. Kis baráti társaságban egyenlő legyen mindenkivel.


30/N

2018. dec. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!