Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne vonzódjanak emberekh...

Hogyan ne vonzódjanak emberekhez ilyen könnyen?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, valószínűleg a hormonok teszik... de nagyon unom már, hogy meglátok valakit, aki éppen tetszik, és már is túlgondolom. Szánalmasnak érzem, hogy bármely tömegközlekedéssel utazó/velem egy légtérben lévő sráchoz tudok vonzódni. Így nagyon nehéz lesz valaha is ismerkednem, hiszen mindent továbbgondolok. Ez kétségbeesés lenne? Hogy szüntessem meg?
2018. dec. 29. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
hah.
2018. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Ez aranyos ^^
2018. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ez majd elmúlik. Most ez a normális. Ne akarj olyan életet leélni, ahol minden fiatal pontosan ezeken megy át, de te lemaradsz róla. Hidd el, ha nem éreznéd ezt, az baromi gáz lenne...

Utólag vissza gondolva én élveztem ezt a korszakot, akkor is, ha jelenleg azt hiszed ez most gáz. Persze hogy az, valahol igen. De ettől fogsz változni, személyiséged alakulni, igényeid egy párkapcsolat iránt stb stb. Ne vesd el az érzelmek/élmények lehetőségét. Érzelem mentes életre ki kíváncsi. ;)

2018. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt mit jelent, hogy továbbgondolod?
2018. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elgondolok esetleges szituációkat, hogy beszélgetnénk, hogy esetleg én is bejövök neki, stb...
2018. dec. 29. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:
itt nem is a vonzodassal lesz a baj, hanem h ennyire elkezdessz almodozni. ilyet en is csinaltam regen, csak en nem ilyen temaban. akkor kezd az ember almodozni mikor tudat alatt ugy erzi, h neki ez ugy sem jonne ossze ezert kreal maganak ilyen fantaziakepeket. keress magadnak egy baratot, merj nyitni es akkor nem ebben az orokos almodozasban fogsz elni
2018. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amúgy az álmodozás meg ilyenek az nem gáz :D és én vagyok aki azt mondta hogy hah xD ne csinálj ezzel semmit szerintem. na most kaphatok felpontozásokat? xD
2018. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!