Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről, akik folyamatosan kipróbálnak valami extrém sportot?

Figyelt kérdés
Pl. Bungee jumping, skydiving, siklóernyő, sziklaugrás, akármi. Mi a benyomásotok egy ilyen emberről?

2018. dec. 29. 15:05
 1/7 anonim válasza:
100%

Hát a bátorságtól függnek ezek az emberek de én amúgy nagyon bírom ezeket a merész embereket mert ők nagyon sok emberre bátorságot hoznak és nagyon példamutatók

Szóval nekem jó a benyomásom róluk

2018. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó nekik, ahogy van rá bátorságuk/pénzük/energiájuk/idejük. Van, amit egyszer én is kipróbálnék, de egyelőre csak gyűjtögetem magamban a bátorságot. :D
2018. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Adrenalin függő. Ami nem negatív jelzőként írom, hanem szereti ezeket az életélményeket, és mint kémiai tény adrenalinnal "drogozza" be magát. ;)

Szerintem klassz lehet. Nekem máshoz van bátorságom. De ez a lifestyle is kapatós.

2018. dec. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy fil miatt nekem kapàsból rossz èrzèsem van.
2018. dec. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Mindenkinek kell egy vagy több hobbi. Kicsit talán irigylem őket azért, mert mernek élni, megtenni dolgokat még akkor is ha belehalhatnak.
2018. dec. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Meggondolatlan!

Főleg,ha családja van.

Jobban szeretni a sportot, mint saját családját,amit bármikor "elveszìthet"

mert meghalhat...

Mármint jobban szeretni az adrenalint!

2018. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Adrenalin függők. Még mindig jobb mintha füvezne, drogozna.

Bár szerintem jó nagy adag bátorság és önzőség kell ehhez a hobbihoz.(Önzőség akkor ha már van családod, és nem érdekel, hogy meg is halhatsz)

Engem 42 évesen nőként beszéltek rá a bungee jumpingra, hogy kihagyhatatlan élmény. Én hülye leugrottam. Azóta sem volt olyan halálfélelmem mint akkor. Soha többé.

2018. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!