Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon más is szenved ettől?

Hasty kérdése:

Vajon más is szenved ettől?

Figyelt kérdés
Nem tudok jó pofat vágni ha belül nem azt érzem. Nem tudom megjátszani az érzéseimet. De úgy gondolom ez miatt hátrányos helyzetbe kerülök az élet számos területén. Ha gyűlöletet vagy unszimpatiat érzek egyszerűen nem tudom eltakarni....esetleg hogy lehetne ezen változtatni? 24/L

2018. dec. 29. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26f dettó ezeket érzem.
2018. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a probléma vagy mi a baj.
2018. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd a szőnyeg alá söpörni a dolgokat?
2018. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Kèrd az Ùr Jèzust költözzön szìvedbe ès megtisztìtja szìvedet...idővel
2018. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Figyelj ~ szerintem az egész élet abból áll hogy szerepeket játszunk. Ha észreveszed magadban hogy az adott emberke nem szimpatikus, és az erre adott reakciód kezd megnyilvánulni (fizikailag) - próbáld magad "behozni,, a pillanatba. Figyelj a légzésedre, és lépj vissza egyet (belül)! Nézd meg hogy ő is egy ember, és ha olyan utat is követ ami neked nem szimpatikus vagy "rossz,, úton jár - az az ő dolga. Engedd meg neki hogy olyan legyen amilyen. Ha muszáj a helyzetben maradnod.., akkor vegyél fel semleges pozíciót, úgy hogy nem engeded kivetülni magadban ezeket az érzelmeket! Esetleg nézd meg mit tanulhatsz tőle, még így ezek között a körülmények között is. Esetleg megpróbálhatod magadban is megkeresni azokat a gondolatokat, érzelmeket - amik miatt nem tudsz valamit (valakit) elfogadni úgy ahogy az van.
2018. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
A kognitív viselkedésterápia szerintem nagyon sokat tudna segíteni ebben, hogy ne éld bele magad az érzéseidbe ennyire, ilyen szinten ne irányítsanak az érzéseid.
2018. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36F, nagyon hasonlô. A baj csak az, hogy îgy mindig kihúzom a gyufát, valamint ellökök sokmindenkit magam mellől.
2018. dec. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ideje lenne neked is megtanulnod, hogy nem körülötted forog a világ, éppen ezért nem kell az emberek arcába tolni a negatív véleményedet, "gyűlöletedet"... nyilván neked se tetszik, ha bunkóznak veled, tehát milyen alapon várod el, hogy mások kedvesen szóljanak hozzád, ha te sem vagy hajlandó megtenni ezt? A passzív-agresszív durci és grimaszok vágása utoljára óvodában elfogadott, de már ott is próbálják leszoktatni róla a gyerekeket.
2018. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nos, pont azért írtam ide és kertem segítséget mert tudom hogy egyáltalán nem oké az ilyenkor lezajló indulatok bennem, de hogy a világ körülöttem forogna?! Na ne! Akkor inkább magyaraznam azzal, hogy nem nőttem meg fel. Egyszerűen úgy érzem nem megy a képmutatás pedig ebben a világban nagy szükség van rá.
2018. dec. 29. 16:57
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretném szőnyeg alá seperni a gondjaimat! Éppen csak nem akarok a meglévő problémáim mellé pluszban konfliktust. Nem vagyok flegma vagy tiszteletlen azokkal akiket nem szeretek vagy kifejezetten utálok. Csupán arról van szó, hogy rettentő távolság tartó vagyok velük szemben. Nem megy ez a "belenezek a szemedbe hihihaha, aztán amikor meg elfordulsz elhordalak mindennek). Példának mondom: a párom főnökét kifejezetten nem kedvelem, nem vagyok bunkó, csak egyszerűen nem érdeklődöm, nem fogadok el semmit, amivel megkinal, kerülöm a kommunikációt és általában mindig rosszul vagyok ha valamilyen programot szervezne. Valószínűleg ő is érzi ezt a távolság tartást és úgy gondolom ezzel kellemetlen helyzetbe hozom a páromat.
2018. dec. 29. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!