Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan lányról aki nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés

Sok ilyet ismertek?

Én nem sminkelem magam, mert szerintem nem szükséges.. de a környezetembe a legtöbben nem így gondolják:)



2018. dec. 29. 17:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Én sem sminkelem magam, szeretek természetes lenni. Szerintem normális dolog, több embernek is szimpatikus tud lenni egy olyan lány, aki smink nélkül is bájos. Sokszor csak magamutogatás az egész. De valóban tud önbizalmat is adni, így nem vagyok totálisan ellene.
2018. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%
2018. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
A termèszetes szèpsèg jô dolog.
2018. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi 2-es:) igazán érdekes volt..😂
2018. dec. 29. 17:52
 5/19 anonim ***** válasza:
36%

A feleségem nem sminkeli magát. Ha valahová megyünk, maximum a szempilláját festi ki. Szép a bőre, nem hiányzik róla a festék.

Nagyon viccesnek találom viszont azokat a nőket, akik szemöldököt rajzolnak maguknak. A múltkor a vonaton egy olyan lány utazott velem szemben, akinek úgy volt kirúzsozva a szája, hogy vastagabbra volt rajzolva. Volt neki sötét szemöldök is rajzolva, meg nagyon hosszú haja volt. Az asszony bökdösött, hogy ne bámuljam ennyire, mert ez már kínos. Mikor leszálltunk akkor mondta, hogy a csajnak hajhosszabbítása volt és a szájukat meg direkt szokták úgy rúzsozni, hogy vastagabbnak tűnjön és ez a lány nagyon trendi volt. Fel lettem világosítva.

Nekem nem tetszik a smink, de nem értek a divathoz :D

2018. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5 😂😂😂 én is találkoztam már nem egy ilyennel
2018. dec. 29. 17:59
 7/19 anonim ***** válasza:
27%

Babakorom óta fiús vagyok, ezért mindig is gyűlöltem a nőies dolgokat. Így a sminket is. Csak a környezetemben nem sokan értik meg, miért nem szeretem, pedig többször elmagyaráztam türelmesen nekik.

Én is úgy gondolom, hogy ez így természetes. Még alkalmakkor sem festem ki magam. Emellett lehet spórolni is :D Ismerek valakit, aki sok pénzt költött kozmetikai termékekre vagy műkörmöshöz jár. Ez kb. annyi, mint cigarettára költeni

2018. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Azt gondolom, hogy az önazonosság a legfontosabb. Van, aki sminkkel, van, aki anélkül az.

A lényeg, hogy jól, komfortosan érezze magát az ember a bőrében. Ha ehhez festék kell, akkor úgy, ha nem kell, akkor pedig úgy. Mert az kisugárzik, önbizalmat ad, ha rendben vagy magaddal.


Sokkal inkább elengedhetetlen a heti 2-3 sport: tartást, testtudatot, állóképességet, önbizalmat és szép bőrt ad. No meg, egészséget.

2018. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

Nos, én sminkelem magam, mert annyira jelentéktelen vagyok smink nélkül, hogy úgy érzem jól magam, ha van rajtam. Nem nagy dologra kell gondolni, nagyon vékony réteg alapozó, szemöldök természetes színűre festve, szempillaspirál. De ez én vagyok. És itthonra, boltba stb nem szoktam én se, ennyire azért nem vagyok "függő".

Mindenki maga dönti el, hogy sminkel vagy sem, szerintem az is szép, ha valaki természetes, sőt. A vastag mázolásnál sokkal szebb.

2018. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Semmit nem gondolok róla. Én se sminkelem magam egyébként, aminek több oka is van:

1. Nem tudok sminkelni. Pedig amúgy jó a kézügyességem, de ha a saját arcomra kell "rajzolnom" valamit, a végeredmény egy katasztrófa lesz. Nincs is annál felemelőbb érzés amúgy, amikor fél óráig szenvedek egy tusvonallal, amíg végre elfogadható nem lesz, erre a másik szememre csak azért se sikerül még csak hasonlót se csinálnom.

2. Ha ki is sminkelem magam, pillanatok alatt szétmázgálom. Pl. volt, hogy csak szemspirált használtam és mire beértem az első órámra, már csak 2 nagy szürke folt volt a szemem körül, mert amikor fáradt vagyok, jól esik dörzsölgetni a szemem és én gyökér elfelejtettem, hogy ki van festve..

3. Ha erősen ki lennék festve, kicsit úgy érezném, becsapom a körülöttem lévőket és gáznak érezném, ha le kellene mondjuk a barátom előtt mosnom a sminkem és "megtudná", hogy igaziból tök kicsik a szemeim és kontúr nélkül tök hülye arcformám van.

4. Így is majdnem egy órahosszáig készülődök reggelente, nem hiányzik, hogy még egy órával hamarabb keljen felkelnem, hogy legyen időm sminkelni meg mondjuk hajat vasalni, meg ilyenek.

2018. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!