Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyatra arcszőrzettel a szakáll...

Gyatra arcszőrzettel a szakállorintált társadalomban magabiztosan HOGYAN?

Figyelt kérdés
A szakáll meg a borosta divat, mindenkinek bejön, qvára 28 vagyok és kevés az arcszőröm, ezáltal elveszek férfiasságban a társadalomban a többi férfi között. Így őrizze meg az ember a méltóságát hogy egy genetikai selejt :-( Ráadásul jól is állna a szakáll nagyon, olyan az arcfelépítésem, dehát UGYE NEKEM NEM ADATOTT MEG HOGY VÁLASZTHASSAk

2018. dec. 30. 00:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon sok nőnél a szakáll kizáró ok, de a szörtelen arc senkinél sem az...
2018. dec. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%

Ha téged ez ennyire fusztrál, menj el endokrinologushoz és kérj hormonpótlást.


Mellesleg nem ettől függ a férfiasság, hanem ennél sokkal fontosabb dolgoktól.

Megbízható vagy e? Rendes, tisztességes? Stabill élettel? Foglalkozol a testi és lelki egészségeddel? Sportolsz?


A szőrrel ne akarj jellembeli hibákat elfedni...;(

2018. dec. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Drazicc ***** válasza:
Miért nem ültetsz be? Úgy mint a hajbeültetés, te beültettetsz szőrt az arcodra, kiveteted az ánuszod körüli szőrzeted, gondolom arra úgy sem lesz szükséged sose.
2018. dec. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nyugi, a szakáll kevesebb nőnek tezszik, mint a borotvált arc.

Nekem se nő normálisan, pedig egy masszív borostával kevésbé lennék kölyök képű.

Ez a szakáll divat egyébként egész régóta tart. Szerintem pár év és megint jön valami más.

2018. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

1. létezik szakállbeültetés...

2. ha jól nézel ki.. az arcod basz-ott mindegy hogy szakállas vagy-e vagy nem

2018. dec. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
40%
Inkább örülj annak, hogy a magasságorientált (khm) társadalomban nem vagy 175 alatt és nincs 16 alatti péniszed. Lefogadom, hogy mind2 jellemző rád, miközben itt rinyálsz néhány szőrszál miatt. Én mindkét téren alulmaradtam, de legalább van egy hajléktalanszerű borostám egy selejt kisfiús arcon és ahhoz társult nyikhaj testtel. Mit meg nem adnék egy babapopsi arcért, ha cserébe mondjuk 180 magasra nőnék és alul nőne vagy 3 centit a szerszámom. Szóval gondolt át mégegyszer ezt a genetikai selejt szöveget, mert gőzöd sincs miről beszélsz.
2018. dec. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én nem vettem észre, hogy bármelyik nő bukna a szakállra.


Gandalf voltam, sziasztok!

2018. dec. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Drazicc ***** válasza:
88%
Mindig decemberben jönnek a szakállkomplekszusos kérdések, túl sokat mutogatják a Mikulást.
2018. dec. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Jajjj, kérdező, ne haragudj, de olyan jót röhögtem a kérdéseden! "szakállorientált társadalom" , "elveszek férfiasságban" Olyan, mint egy paródia. :D

Kissé rápörögtél a témára, nem gondolod? nyugi, ha egy nőnek bejössz, pont les.zarja, van-e szakállad.

2018. dec. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

A szép szakáll a nőknél nem követelmény, sőt sokan utálják is, viszont a melegeknek nagyon bejön, azaz más férfiaknak.


Szóval nem lehet rossz feltételezés, hogy neked mint férfi jobban tetszek egy fajta ideál ként mint egy nőnek.

2018. dec. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!