Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék leszokni a ringató...

Hogy tudnék leszokni a ringatózásról? Más is csinál ilyet?

Figyelt kérdés
Zenehallgatás közben törökülésben szoktam előrehátra ritmusra ringatózni,de csak mikor nem lát senki. Csak zene hatására csinálom.Ez nagyon megnyugtat de tudom hha valaki meglát hülyének néz miatta. Rajtam kívül csinál még valami hasonlót? Hogy lehet erről leszokni?

2018. dec. 30. 12:14
 1/6 anonim válasza:
100%
Nyugi én is ezt csinálom csak én a lábaimmal csinálom. Szerintem ez nem olyan dolog amiről le kene szokni.
2018. dec. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nem kell leszokni, ez full normális.

Amúgy meg ha megfigyelted, a faktorban ByeAlex is ezt csinálja. Előre-hátra dől, mikor tetszik neki valami.


És különben is, úgy hallgatsz zenét, ahogyan tetszik.:)

Én pl. a lábammal ütöm a ritmust, vagy ha van valami a kezemben, akkor a körmeimmel dobolok rajta.

Normális, nyugi!:)

2018. dec. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell erről leszoknod. Valaki így adja át magát a zene élvezetének és tényleg nyugtatólag hat. Senki nem látja, semmi gond vele. Én is szoktam.
2018. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem lát senki, akkor nem értem, hogy miért zavar ez téged. Ne tudd meg, hogy én miket szoktam csinálni zenehallgatás közben, ha egyedül vagyok :D
2018. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én például folyamatosan rázom a lábamat. Ha dolgozom, figyelek akkor főleg, ha feszült vagyok akkor is, ha unatkozom akkor is.


Egyik rokonom kezdett el ezzel kóstolgatni. Hogy "Nézzétek már neki is úgy mozog a lába mint a lányomnak" "Miért csinálod?" "Ideges vagy? Nyugodj meg".


Én meg visszakérdeztem, hogy zavar, bajod lesz tőle? Illetve, hogy "Te miért nem rázod a lábad?" Onnantól meghalt a téma.

2018. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az semmi!

Èn kiskoromban a fotelban vergődtem.

Elorehajoltam tèrdemìg,majd hátra csaptam magam támláìg..


Ès ezt vagy fèl òráìg,megállás nèlkül,teljes erővel.

Nagyobb korban ugyanaz, min Te,de nèha rám szòltak,mert nem vettem èszre magamon...

2018. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!