Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki érez hasonlóan?

Valaki érez hasonlóan?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy mosolygós és nyitott ember. Zárkozott vagyok és szomorkás. Úgy érzem nem vagyok való ebbe a világba, mert a mai világnak nem ilyen emberekre van szüksége. Nehezen mennek az állásinterjúk, az emberi kapcsolatok. Kívülállónak érzem magam, ráadásul ezt meg is erősítik mások, mert azt mondják ne legyél ilyen visszahúzodó. Úgy érzem rám nincs szüksége senkinek. Ott tartok, hogy már a közösségi oldalakra nem is megyek fel, mert ott is azt látom mások mennyivel szebbek, sikeresebbek... Nem érzem magam elég jónak és szerethetőnek. Mostanában sírok is emiatt. Az emberek gyakran félre is értik a viselkedésem. Azt hiszik bunkó, beképzelt vagyok, pedig csak félénk és zárkozott. Furcsa vagyok és nem átlagos. Nem tudom mi lesz ennek a vége...
2018. dec. 30. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ezek az érzések tinédzserkorban általában meg szoktak fogalmazódni. Amikor az identitás egyre jobban kialakul, akkor ezek is elmúlnak.
2018. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyem meg a szìvedet 😊
2018. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzek én is, pedig már tinédzser sem vagyok... Mindig abban bíztam, hogy idővel ezek az érzések elmúlnak, ahogyan változom, de olyan, mintha egy helyben toporognék. Nem tudom, te mennyi idős vagy és a megoldást sem, de próbálkozni kell és nem feladni. Kell, hogy legyen nekünk is hely ebben a világban, csak meg kell találnunk.
2018. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amùgy ez depressziò szerintem...
2018. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!