Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves korig egészséges...

Hány éves korig egészséges dolog, ha valaki agresszív számítógépes játékokkal játszik?

Figyelt kérdés
(Pl. GTA meg hasonlók...) Szerintetek milyen személyiségűek azok az emberek, akik "önnyugtatásból" ilyen játékokat vesznek elő?

2018. dec. 30. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én számítógépes játékaim annyira agresszívek, hogy 3 giga rammal külön meg kell etetnem őket még az elindításuk előtt csak azért, hogy felismerjék a baráti közeledés szándékát és ne olvasszák szét a procimat
2018. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyanok, mint mások. Ez a "számítógépes játékok aggresszívvá tesznek" elmélet csak azoknak a sztereotípiája, akik sosem játszottak ilyenekkel, csak kívülről látták eddig őket.

Általános iskolás kiskölyökkoromban a tesóimmal kétpofára toltunk mindenféle hentelős retro játékot: Duke Nukem 3D, Doom 3, Blood, Mortal Kombat 4, Carmageddon, stb.

És láss csodát, felnőve egyikünk sem lett egy aggresszív állat :D

2018. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 12 évesen kezdtem el játszani ilyenekkel. Most 21 évesen nem nagyon játszok már mert nincs időm, de most is szívesen elővenném.


Még 80 évesen is majd :) A mostani fiatalok nyugdíjas éveik sokkal jobbak lesznek, mint a mostaniaké, mert mi nyitottak vagyunk a technológiai fejlődésre, főleg én informatikus tanoncként :D.


Amúgy már rengeteg kutatás volt, ami bizonyította, hogy ezek a játékok nem tesznek senkit sem agresszívebbé, szóval inkább az időpazarlás résszel van a probléma nem azzal, hogy egy szép napon majd felkell az ágyból és leszút 15 embert az utcán.

2018. dec. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"A mostani fiatalok nyugdíjas éveik sokkal jobbak lesznek"


Lesznek nyugdíjas éveid? MAGYARORSZÁGON?

2018. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a #4-gyel.
2018. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 4-5 ... igen, mert már fiatalon el kell kezdeni minimális szinten félre tenni a nyugdíjas évekre lassú hozamú biztosabb befektetéssel.


Ez nyugati országokban a pénzügyileg nem re..ardáltak körében teljesen normális dolog.


Ha ti ilyeneken nem gondolkodtok akkor meg is érdemlitek, hogy ne legyen jó nyugdíjas éveitek...

2018. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Funkcionális analfabéta vagy? Nem azt kérdeztem, hogy jó nyugdíjas éveid lesznek vagy sem, HANEM HOGY EGYÁLTALÁN LESZNEK-E NYUGDÍJAS ÉVEID?
2018. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
99+
2018. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 jaja, mekkora partyk lesznek majd a nyugdijasotthonokban :))
2018. dec. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én most éppen a rimworld nevű játékkal játszom. Egy kannibál kolóniát üzemeltetek, akik abból tartják fent magukat, hogy embereket fognak el, kiveszik a tüdejüket, veséjüket és a szívüket, a szerveket eladják a maradékot pedig megeszik.

De most, hogy így említed kicsit megkívántam az emberhúst

2018. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!