Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legjobb barátommal teljesen...

A legjobb barátommal teljesen ellentétes a szerelmi életünk alakulása. Ez törvényszerű lesz örökké?

Figyelt kérdés

Háromnegyed éve tart ez a dolog, kivétel nélkül úgy alakul a dolog, hogy amikor az ő kiszemeltjével pozitívra fordulnak a dolgok, akkor én éppen rossz időszakomat élem az én kiszemeltemmel.


Azonban amikor nekem pozitívra fordulnak a dolgok, ugyanazon a napon neki negatívra fordul.


Tökéletesen ez zajlik háromnegyed éve. És egyszerűen már hihetetlen a dolog. Soha nem volt még egy olyan nap sem, amikor mindketten egyszerre boldogok lettünk volna "szerelem" terén.


Mitől lehet ez? Örökké így fog tartani? Mert már kezd félelmetes lenni...


2018. dec. 30. 23:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam annó a gimis éveim alatt,az akkori legjobb barátnőm nagyon népszerű volt a fiúk körében,Én sem mondhattam magam szürke egérnek,de ő vitte a prímet.Nekem ezzel semmi problémám nem is volt,nem görcsöltem rá a dologra,meg nem is izgatott különösebben.De amikor fordult a kocka és Én kerültem előnybe a fiúknál szemmel látható volt,hogy neki az nem tetszett.Mindig próbált olyankor vissza kerülni a nyeregbe,mert nem bírta elviselni,hogy nem ő körülötte vannak a fiúk.Ezt birtam kb egy fél évig,utána el is felejtettük egymást.
2018. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!