Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi (k) volt (ak) az eddigi...

Mi (k) volt (ak) az eddigi legnagyobb megrázkódtatás (ok), ami (k) eddig ért (ek) téged az életed során?

Figyelt kérdés

Bántalmaztak? Meghalt valakid? Zaklattak?

Kihasználtak? Megcsaltak?


2018. dec. 31. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim halála.
2018. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a legnehezebb időszakaimban mindig magamra maradtam.
2018. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Nőgyógyászati betegségem lett és egy év kellett, mire fel tudtam dolgozni, hogy esetleg nem lehet gyerekem.
2018. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szüleim, családom miatt lenéztek..

csúfoltak a suliban mert nem üthettem vissza így neveltek..

meglopott/kisemmizett a tesóm..

ellopta egy maffiózó az üzleti ötletemet..

betegség

magány


és ezek ellenére többre vittem mint bármelyik szereplő a leírásban..akkor meg minek emlegetni, ugye?

2018. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Halàlosan szerelmes voltam (vagyok) s nem kellettem (kellek)
2018. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a következő:


Főiskolára jártam, és nem semmi volt, "valami speciális szak", azt hittem korházba kerülök, annyira nehéz volt, sikerült elvégezni a végére.


Na és azt hittem ha azt elvégzem akkor simán felvesznek majd egy munkahelyre, hiszen annyit szenvedtem.


Na és a lényeg hogy sehova se akarnak felvenni, megint nincs állásom.


Vicces, csak nem nevet az ember, komolyan mondom, nem is tudom mihez hasonlítani.


Azt hiszem kipróbálok majd valami ütős "anyagot".

2018. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Augusztusban derült ki, hogy megcsal a barátom. Én addig úgy gondoltam ő lesz a férjem, a gyerekeim apja. Én ezt azóta sem tudtam kiheverni. Egy olyan énem jött elő ezáltal, amit nem ismertem. Megakarok ettől az énemtől szabadulni de még most nagyon gyenge vagyok hozzá.
2018. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A nagybátyám halála. Alig egy év alatt egészséges, jó kedélyű emberből gyakorlatilag élő zombit csinált belőle a rák. Borzasztó volt végignézni.
2018. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Halálesetek, csalódások, egyedülmaradások, èletbeli sikertelensègek.
2018. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor egyetemen az első félévben nem sikerült egy vizsgám és az egészen addig támogató, mindenben mellettem álló szüleim egyből elkönyvelték, hogy semmirekellő vagyok és el akartak küldeni dolgozni (orvosiról van szó, nem valami büfészakról). Akkor jöttem rá, hogy csak magamra számíthatok az életben, még a saját szüleim támogatásában sem bízhatok. Persze egy közeli szerettünk halála miatt érzett fájdalommal ez nem összemérhető, de még csak 21 vagyok, biztos lesz rosszabban is részem (sajnos).
2018. dec. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!