Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elkövettem egy hatalmas...

Elkövettem egy hatalmas hibát. Kitartani mellette és szenvedni vagy megpróbálni rendbe tenni?

Figyelt kérdés
Fáj. De ugyanakkor nem is akarom visszacsinálni. Talán késő is. Én sem értem saját magam összevagyok zavarodva. Ha kitartok a rossz döntés mellett sokáig fog fájni, de előbb- utóbb talán elmúlik. Ha megpróbálom visszacsinálni azért tennem kell és nem biztos hogy sikerül. Viszont válaszokat kaphatnék, és utánna valószìnűleg nagyon boldog lennék, és mások is. Ti hogy döntenétek?

2018. dec. 31. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ebből semmi sem derült ki, de helyes kis monológ. Tények jók lennének.
2018. dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Ha felismerted, hogy hiba volt, akkor kitartani mellette hülyeség.
2018. dec. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Èn úgy tennèk, hogy megpróbálnám "visszacsinálni, bár ez 100%-ban nem biztos, hogy sikerülne. De legalább valamit megpróbáltam. Kowalsky meg a Vega:"Ha újrakezdhetnèm..."
2018. dec. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!