Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mit a gyengeségeitek?

Legyenszépnapod! kérdése:

Nektek mit a gyengeségeitek?

Figyelt kérdés

Mondjuk mindenhonnan elkéstek, bizonytalanok vagytok


És a bizinytalanság, önbizalomhiány szerintetek mennyire gyakori gyengeség?


25 emberből hány lehet bizonytalan?


Vâlaszokat előre is köszi : )



2019. jan. 1. 20:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*mik

Bocsi a helyesírási hibákért

2019. jan. 1. 20:33
 2/11 anonim ***** válasza:
A fétisem.
2019. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem teljesen mindegy. Igazából, ezek a tulajdonságok is ugyanolyan fontosak, mint azok a sajátosságok, amikkel az emberek büszkélkednek. Mindenből előnyt lehet kovácsolni. :)
2019. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Gyakori gyengeség, mind, amit felsoroltál. Nekem a csiklandozás a gyengém, azzal azonnal földre lehet keríteni. Az az, amit nem tudok elviselni :D 18/f
2019. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én amit a legjobban utálok magamban, az pont az önbzalomhiányból fakadó félelem, gyávaság. Nem tudom a nagy átlag hogy van vele, de én szinte minden olyan helyzettől kis túlzással rettegek, amiben nincs jelentős tapasztalatom, ez pedig nagyon sokszor visszatart hogy olyan döntéseket hozzak, amik hosszútávon pozitív hatással lennének az életemre.
2019. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lustaság, valamint a túl sok rágódás a múlton.

Az önbizalomhiány amúgy manapság úgy látom, hogy egyre elterjedtebb probléma, a fiatalabb generáció körében. Én magam nem vagyok egy technológia ellenes inkvizítor, de el kell ismernem, hogy az internet (és azon belül a youtube valamint a közösségi oldalak) nagyon rossz hatással vannak a mai tinik önképére.

25/F

2019. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az önbizalomhiány és a lustaság.
2019. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lusta
2019. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedek senkit közel magamhoz, csak elhitetem, hogy közel vannak. Manipulatív vagyok, aminek ugyan nagyon sok pozitív következménye van, de nem tudok részemről őszinte kapcsolatot kialakítani, kötődni.
2019. jan. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nagyon sokat segítettetek : )
2019. jan. 2. 08:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!