Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés
Hardyboii nevű felhasználó kérdése:

Miert nem vagyok motivalt? Vagy lusta lennek?

Szeretnek olvasni. Nyelvet tanulni. Irni. Fenykepezni. Rajzolni. Barmi. Es meg is tehetnem. Nehs jonnek fellangolasok de elmulnak. Mint egy kielegitett vagy ami utan csak egy erzes marad hogy jo lenne ha valoban csinalnam is. Mit tehetnek?

jan. 1. 21:29  Privát üzenet  

A válaszok
Nem baj, hogy ilyen sok minden érdekel egyszerre. Néhány szakmában pl. a filmezés, ez még előny is lehet. Tölts ki néhány önismereti kérdőívet (pl. a felvi.hu oldalon), abból kiderül, mivel érdemes próbálkoznod.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 1. 21:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem tovabbtanulas. Ez amolyan atlag.

# 2/3Időpont jan. 1. 22:26 Privát üzenet
Lehetséges, hogy túl magasra helyezed a lécet?

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 2. 00:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha jó a kedvem, pozitív vagyok, motivált, de összefutok egy negatív, lehangoló rokonommal akkor hogyan tartsam meg a jó kedvem mégis?
Ettől pszichopata/szociopata lennék?
Ezért beképzelt lennék?
Pszihopata lennék?
Csak en veszitettem el az erdeklodesem minden felé? Teljesen közönyös lennék?
Közömbös vagy rezignált lennék? Vagy sok a tapintatlan ember?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!