Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj velem?

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

16f


Nincsenek barátaim, senki se szeret, nincs olyan mint másoknak, hogy a barátaival képet rak ki, nincs olyan, hogy mindennap van valami közös progi, ugyan azt szeretjük stb., nem tudom, hogy kivel kéne ismerkedni, nem müködnek a párkapcsolataim.


Tök gáznak érzem magam, hogy én írogatok másoknak engem soha senki nem keress, csak nagyon néha egy semmivel vagy csak bántanak ilyesmi...


Próbálok tenni ellene, de ez csak fájdalommal jár, pl.: szilveszterkor megbeszéltem, hogy egyik haveromnál bulizunk ketten, hivtam egy másik haveromat is, de ő azt mondta, hogy nem jön... Aztán kiderült, hogy a haverommal akihez mentem, őt meghivták magukhoz és nekem erről nem szóltak.... Utána meg mikor ez kiderült, akkor írták h menjünk



Nem tudom, nem szeretem ha bántanak, munkahelyen is tök új vagyok, nem vagyok teljesen biztos abba amit csinálok, folyamatosan beszól az egyik gyerek, a másik nénis basztatott, de ő legalább bocsánatot kért amikor megtudta, hogy új vagyok, de ők mennek korizni meg minden, én meg ha végeztem a munkával megyek haza és ennyi...


Nem tudom mit rontok el...

Nem vagyok lusta, mert azt is leküzdöttem, még se lett jobb


Olyan volt, hogy volt egyszer egy haverom akivel mindent csináltuk együtt tök jó volt aztán, igy eltávoldtunk egymástól, utána jött megint egy haver akivel jó volt megismertem a haverjait, mentünk bulizni pl, meg voltak barátnőim... Aztán töle is eltávolodtam, de igazából tőlük is folyamatossan a bántást kaptam, szavakkal stb. sose volt az amit én szerettem volna és mondok egy pl. mindig velem kezdtek el oda jönni keménykedni hogy árnyékoljunk már stb. Én ezt nem értem nem az a lényege a barátságnak, hogy összetartunk és nem egymást verjük meg hanem azt aki pl ismeretlen belénk áll?....



Szóval így tök szar az egész.



Életcélom: elvégezni a sulit, a jogsit, kocsim legyen, suli után okj, közbe megtanulni németül aztán ausztriában dolgozni és farmolni a pénzt...



De így nem tudom mit kéne tennem, hogy ne legyek magányos ennyire...



pszichológushoz kéne elmennem, de nem tudom, hogy hol van ilyen, illetve suliban azért nem szeretnék menni mert nem akarom, hogy lássák, hogy én pszichológushoz kell menjek..



Any ötlet, hogy hogy változzon a helyzetem?



2019. jan. 2. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Mert az úgy működik, hogy csak úgy farmoljuk a pénzt... Az Osztrákok amúgy is imádnak minket, magyarokat!
2019. jan. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most ez lényegtelen... ha dolgozol abból lesz pénzed...
2019. jan. 2. 01:40
 3/5 anonim válasza:
72%

Ezzel nem kell pszichológushoz menned. Én is voltam már a Te helyedben, nem is olyan régen. Nekem is ismerős ez a helyzet, amikor nem tudsz senkiben megbízni, nem számíthatsz senkire, mert nincsenek olyan barátaid. Egyet jegyezz meg! Jobb egyedül, mint olyan emberek társaságában, akikkel nem érzed jól magad! A céljaidat pedig sose téveszd szem elől! Ha pedig komolyan fontolgatod, hogy kiköltözöl, akkor teljesen mindegy. Minél könnyebb úgy eljönni otthonról, hogy minél kevesebb emberhez mész haza!

Az első válaszolónak meg üzenem, hogy az Osztrákok igenis szeretik a magyarokat!😉

2019. jan. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szeretek magammal lenni, de jobb lenne néha olyan emberekkel is akikben lehet bízni és számíthatok rájuk... Elvagyok magammal is csak kicsit beteges, hogy magamnak vagyok a legjobb barátja... Pedig tök jó lenne, olyan társaságokhoz tartozni akiknek nem számít, hogy a másiknak milyen a stílusa, belülről nézik az embert és világot látnak. 16 évesen semmi nem történt velem amit kirakhatnék a szobám falára képnek ahol rajta vannak a barátaim és azt elmondani egy emberről, hogy ő a legjobb barátom.


Lúzernek érzem magam és azt látom, hogy mások szemében én egy idióta vagyok meg agybeteg...

2019. jan. 2. 03:15
 5/5 anonim válasza:
Nem feltetlenul ertek egyet azzal, hogy nem kell pszichologushoz menned. Mindenki mas, mashogy tudja a problemait lekuzdeni. Ha neked ez egyedul nem sikerul akkor keress fel egy szakembert.
2019. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!