Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyennek tartod az önismereted?

Milyennek tartod az önismereted?

Figyelt kérdés
Mennyire szoktál elgondolkozni azon, hogy adott helyzetben miért éppen úgy viselkedtél? Volt már olyan, hogy lényeges információt tudtál meg magadról, ami váratlan, újszerű élmény volt?
2019. jan. 2. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jónak.

Csak csodálkozom magamon mennyire gyökér vagyok akkor amikor átgondolom a helyzeteket. Abban a pillanatban mindig jónak érzem aztán utólag...

2019. jan. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

jóval átlag felettinek de még fejleszthetőnek..


szeretem vegzálni magam, ja..

2019. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Règen elèg jònak...

Sok mindenre rájöttem

Pl.Ha irigyek voltak rám,rájöttem legtöbbjükben èn generálom ezt az èrzèst.

Ès sok minden másra.

2019. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3as: Es ekkor generáltál további kérdéseket? Pl. hogy miért van szükséged arra, hogy mások irigyeljenek?
2019. jan. 2. 14:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Jónak mivel mindig próbálom kigondolni a viselkedéseim és tetteim ok okozatát így az évek során elég jól megismertem magam.
2019. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, rájöttem függővè váltam.

Sokan irigykedtek rám,amitől önbizalmam lett.

Vègül már èn generáltam bennük az èrzèst,hogy lássam irigyek s önbizalmam legyen.

2019. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Állandóan magammal ismerkedem... ;)
2019. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egész jónak, azt leszámítva, hogy írásban néha nem gondolom át rendesen mert mindent gyorsan akarok (nem szeretek irkálni) és ezért van, hogy legszívesebben utólag kitörölném amit írtam mert akkor abban a pillanatban jó ötletnek tűnt, később meg rájövök, hogy ahogy megfogalmaztam az hülyeség.


Meghívsz 🍕-ra?


Jaj hogy kell ezt kitörölni?! 😱🤣

2019. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
Olyan 80%-osnak. De előfordul, hogy meglepem magam. Ha rám nézve kedvezőtlenül viselkedtem, akkor azt utólag kielemzem és megkeresem azokat a részeket, amiken változtatva jobban jöttem volna ki a szituációból és legközelebb aszerint csinálom. Inkább alábecsülni szoktam magam, túlbecsülni ritkán.
2019. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gyakran volt már ilyen.



Úgy gondolom, hogy általában az egyik legnagyobb gond, amikor az ember egy problémás helyzetben törvényszerűen másokat hibáztat, önmagáról elhárítva a felelősséget.

Volt olyan időszakom, amikor valami földi áldozatnak éreztem magam, amikor a legtöbb emberi kapcsolatom valahogy véget ért/tönkre ment. Bár ilyenkor másokat okoltam, de miután újra meg újra ugyanez történt, akkor próbáltam úgy felfogni, hogy mégis csak én csinálhatok valamit rosszul. Természetesen valamely szempontból mások is okolhatóak, de őket nem tudom megváltoztatni, leghamarabb inkább önmagam.

2019. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!