Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy unatkozom, mit csináljak?

Úgy unatkozom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Még ezen a héten végig itthon leszek és megöl az unalom. Kint akkora szél van hogy kb átfúj rajtam. Itt bent meg nem jut eszembe semmi ami lefoglalna. Már kitakarítottam,kaja is van,főzni sem kell.

Bekapcsoltam a gépet hogy majd játszom kicsit,de egyedül az is uncsi. Hívtam ismerősöket is,de egyik dolgozik,a másik meg elfoglalt. Komolyan inkább én is mennék melozni.



2019. jan. 2. 15:23
 1/9 anonim válasza:
Aludj! Vagy ha szeretsz olvasni akkor olvass! Ha tudsz, akkor zenélj, vagy halgass zenét! De engem a rajz is ki tud kapcsolni.
2019. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én mindig vásárolni megyek azzal jól elutom az időt. :)
2019. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Irigylem a problémáidat.

Mellesleg elég borzasztó, hogy még ahhoz is életképtelen vagy, hogy lefoglald magad valamivel. Főleg úgy, hogy láthatóan még neted is van, különben nem tudnál kérdéseket írogatni GYK-n.

2019. jan. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondj nekem valami jó praktikán, hogy hogyan készüljek fel a holnapi vizsgámra, van 10 tétel, egyet se tudok.
2019. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Engem te ne nevezz életképtelennek. Előbb ismerj meg és aztán merd a szemembe mondani. Virtuálisan olyan könnyű leoltani az embert,ugyebár. ;)
2019. jan. 2. 15:52
 6/9 anonim ***** válasza:
En nem tudom ki hogy van vele de ha itthon vagyok mindig repul az ido. Mintha valaki tekerné. Nem szoktam unatkozni, mondjuk en szeretek itthon lenni ilyen tipusu ember vagyok.
2019. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon irigyellek!

Én még legalább egy évig nem fogok unatkozni.


Hat előtt picivel hazaértem, azóta tanulok illetve angolozgatok, a villamoson is ezt csináltam. Ma olyan hírt kaptunk a munkahelyen, ami eléggé megrázó, ijesztő, van öröm is benne, de nekünk nehéz lesz és minden más. Aránylag hajtás is volt. Most meg 9-ig tanulok, aztán lefekszem.


Az ünnepek alatt végre volt egy kis időm a lakásra és a kreatív hobbijaim egy részére. Ugyanakkor ütemesen kellett csinálnom mindent és fél óra punnyadástól lelkifurdaládom volt. Süthető gyurmázás, fotózás, sütés, sport, vásárlás, rokonlátogatás, rendrakás, egy-két baráti program...

2019. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Irigyellek.

7.40tol 16.00-ig dolgozom. 17.30-ra érek haza akkor a gyerekkel foglalkozom 7-ig. 7-kor furdes, vacsi es alvas 8-kor, mert kelnem kell megint.

Szóval párom főz, takarít.

Miről is van szó? Unalom? 🤣

2019. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja es ez nem iroda sajnos , gyar plusz koran van busz.
2019. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!