Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felmerjem vállalni mások...

Felmerjem vállalni mások előtt, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
21 éves egyetemista lány vagyok, programtervező informatikusnak tanulok. Szeretem és érdekel meg minden, dolgoztam is már benne... De olyat dolgozom egyetem mellett jelenleg amit eléggé elitélnek. Szexmunkás(prosti) vagyok és szeretem csinálni. Akárhányszor kérdezik, hogy dolgozom-e mindig azt mondom, hogy nem, csak tanulok, de ez nem igaz. Szeretném megmondani a másoknak, hogy igen is, normális ember léttemre a sztereotipiák ellenére ezt dolgozom. Elegem van már a hazugságból.
2019. jan. 2. 15:33
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem szégyelled, akkor elmondod. Ha szégyelled, akkor meg titokban tartod. A mai világ már nem olyan, mint a múlt század, kezdenek elég sok mindent elfogadni az emberek. Én pl nem ítélem el a prostikat. Ember és hozzáállás kérdése.

Kis nyelvóra: "Fel merjem vállalni?" Egybe írva kiégeti a retinámat.

2019. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
bocs :D véletlen volt
2019. jan. 2. 15:39
 3/45 A kérdező kommentje:
Nem szégyellem felvállalni, de aztán jön az, hogy mindenki bántani fog meg lenézni.
2019. jan. 2. 15:45
 4/45 anonim ***** válasza:
86%

Èn nem vállalnám fel.

A kèsőbbiekben,lehet megbánnád.

2019. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
47%
Mióta nevezik munkának a prostuticiót? Ha ennyire szereted csinálni, akkor vállald fel. A jövendő munkahelyed "értékelni" fogja.
2019. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha felvállalod, akkor sok jóra ne számíts, valószínűleg hozzád sem fognak szólni. Persze nyilván lesz olyan szűzf_szú akit nem tudsz majd levakarni.
2019. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Nem fogom megbánni, a család is tudja.
2019. jan. 2. 15:48
 8/45 A kérdező kommentje:
Pont ez a rossz, hogy felmerném vállalni, de cserébe csak elitálást kapnék.
2019. jan. 2. 15:49
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Vállald fel, ha gondolod, de bajok lesznek belőle később
2019. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy nem mered felvállalni.

Én nem vállalnám fel, szerintem is jó pénzlehetőség, magamat nem ítélném el. De másokat teljesen megérteném.

2019. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!