Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jót teszek ezzel magamnak...

Jót teszek ezzel magamnak hosszabb távon?

Figyelt kérdés

Ha alapvetően introvertált típus vagyok, akkor vajon azzal teszek hosszabb távon jót magamnak, ha hallgatok a megérzéseimre és otthoni programokat csinálok, vagy vegyem rá magam, hogy többet járjak társaságba, szórakozni, utazni (a lehetőségem meg lenne rá), holott igazából belül nem esnek ezek jól.

Vannak programjaim, barátaim és párom is, aki hasonló, mint én. Azt látom viszont, hogy a barátaim rengeteg helyre mászkálnak, utaznak, amitől engem kiver a víz.


És hát sokszor eszembe jut, hogy most kéne csavarogni, amíg meg tudom tenni, mert idősebb koromra kevés élményem lesz. Csakhogy nem esik jól. 44/N



2019. jan. 2. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes a társaságbajárást is kipróbálni, megtapasztalni.
2019. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kiruccani, állj hozzá pozitívan. Ha tényleg rossz érzés hanyagold.
2019. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell minden programra igent mondanod, de kell hogy neha kimozdulj a megszokott kerekvagasbol, hiaba azt erzed hogy neked otthon lenni jobb. Meg kell talalnod az egyensulyt
2019. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először mindig a fokozatosság elvét alkalmazd. Sétálj egyedül, kerékpározz, fuss, stb., majd idővel kapcsolódni fog hozzád valaki más is. De lehet könyvtárba menni, valamilyen képzést bevállalni és ott is fokozatosan a felek megismerik egymást, és eldöntheted, hogy kit engedsz magadhoz közelebb.

Szükséges főleg a maai világban az, hogy nyisson az ember mások felé is.

2019. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!