Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az a 35 éves pasi,...

Normális az a 35 éves pasi, aki azt mondja hogy akkor vesz autót ha majd gyártanak olyat ami neki is tetszik?

Figyelt kérdés

Mert állítása szerint ő olyan kocsit még nem látott ami tetszene és hogy végre összekaphatnák már magukat az autógyárak.


MI VAN????


Meg hogy el kéne már szakadni végre a kőkorszaktól, mert 2019 van és nekiállni rendesen az automatizálásnak az autókban.



Nincs elszállva egy kicsit magától a csávó?

Vagy egyszerűen csak bolond?



#autó #pasi #kocsi #30-as pasi
2019. jan. 2. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Nagyképű. Ennyi.
2019. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ne varjon a sultgalambra, tervezze meg az álmai autojat.
2019. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Az is lehet nincs pénze kocsira aztán így próbálja "menteni" magát.
2019. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 October15 ***** válasza:
50%

Tehát az a bajod vele, hogy nem látott még olyan autót ami tetszett volna neki és kocsit inkább látja kütyünek mint gépnek? :D


Üzenem neki: BMW I3 Sport. Nem túl drága [okay az de azért mégis csak olyan 13-15 milla és nem 60.]

2019. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

lelki társ az ilyen..kár, hogy nem nő

kritikus, ennyi

2019. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Szìve joga, hogy mit csinál.
2019. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
Ez tipikusan az, aki csóró autót venni, meg fenntartani, és a nagy pofájával terel arról, hogy egy lúzer. Ami meg az automatizálást illeti, egy férfi igenis VEZESSE az autót, nem vagyok kocsimániás, de milyen puhapéniszség már az önjáró kocsira várni?!
2019. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 veterán vas ***** válasza:
26%

Jaj ez nem azért van mert nincs pénze, hanem azért, mert Ő az az igényes típus, aki még nem talált megfelelő autót.

No de semmi baj, mert:

-tavasszal majd terveztet egy ilyet járművet.

-nyáron nekiállnak legyártani.

-jövő ilyenkor már közlekedni fog.


Valahogy így születnek a Tesco-parkolós legendák (amik aztán sosem valósulnak meg) :D

2019. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem vicces, hogy ezen egy csomóan háborognak, gúnyolódnak.
2019. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

Én egyetértek vele. Utálok vezetni, és amíg nincs önvezető autó, addig nekem nem lesz saját kocsim. A tömegközlekedés számomra maximálisan megfelel, aki számára meg nem, az vegyen saját magának autót, és örüljön neki, hogy a kérdező ismerősével és velem együtt kettővel kevesebben fogunk az utakon lődörögni.

Engem inkább az érdekelne, miért zavar ez embereket. Kérdező, és többiek: miért nem mindegy, hogy az illető hogyan oldja meg a saját életét?

2019. jan. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!