Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki meg akarja ismerni...

Ha valaki meg akarja ismerni a személyiségem, miért nem engem kérdez?

Figyelt kérdés

Miért mondjuk az ismerőseimet, akik kitudja mennyire ismernek?

Vagy (Hülye példa 😀)

Mondjuk vad idegenek elé tárja az általa ismert kevés tulajdonságom, hogy ők térképezzék fel a személyiségem. Pl kiìrja ide GYK-ra (Mondtam hogy hülye példa 😂)


Miért csinál vajon ilyet? Főleg hogy volt idő mikor bátran megkérdezhette volna ezeket tőlem. Főleg hogy állìtása szerint nem érdeklem 🤔



#személyiség #értelmetlenviselkedés
2019. jan. 3. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle és ne a gyk közönségétől. 🤣🤣🤣🤣
2019. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pusztán elméletileg vagyok kìváncsi, hogy mi állhat egy ilyen viselkedés mögött. Puszta kétszinűség vagy valamilyen mentális baj.
2019. jan. 3. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, az állítása kapásból nem igaz, különben nem viselkedne így. :) Legyél vele nyitott, aztán lesz alkalma megismerni a személyiségedet.
2019. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt már elpuskázta

Én - vele ellentétben- remekül kiismertem korábban és nekem tuti nem kell 😀

2019. jan. 3. 22:30
 5/8 anonim ***** válasza:
“Azt már elpuskázta“ <- ha te ez a típus vagy, nem csoda, hogy nem téged kérdez. Süthet rólad az úgynevezett nyitottsàg... ja nem.
2019. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg is van oldva a probléma. Van még kérdés? :)
2019. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon is nyitott voltam vele

Azzal hálálta meg hogy femosó rongynak használt (vagy legalábbis megpróbált)

2019. jan. 3. 23:29
 8/8 anonim ***** válasza:
A többségnek igencsak téves önképe van saját magáról. Ha arra vagyok kíváncsi, XY hogzan viselkedne velem adott helyzetben, valósabb képet kapok azoktól akik már voltak XY-nal adott helyzetben, mint XY-tól magától.
2019. jan. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!