Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Witcher 3-ban a főkarakterün...

A Witcher 3-ban a főkarakterünk miért ekkora bunkó?

Figyelt kérdés

Az RPG-ket én mindig úgy szeretem játszani hogy olyan válaszokat adok a párbeszédekben amelyek tükrözik a személyiségemet, tehát olyan választ adok amelyik a legjobban hasonlít arra amit valójában is mondanék, a witcherben viszont rendszerint csak olyan válaszok vannak hogy:

A Bunkó

B Mérsékelten bunkó

C Nagyon bunkó

Szeretném szeretni azt a játékot de elég nehéz így azonosulni a karakterünkkel :D



2019. jan. 4. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerepjátékban nem magaddal, hanem az adott karakterrel kell azonosulni, ezért szerepjáték. Úgy próbálkozz, hogy milyen ember lennél olyan múlttal, mint a főszereplő, és máris érthető a mérsékelt bunkóság. :)
2019. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj , megéri ! :D
2019. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy könyvsorozaton alapul -> Geralt egy kiforrott karakter, nem egy üres héj amibe belerakhatod a személyiségedet.
2019. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
Nem a múltja miatt bunkó, hanem mert rájött, hogy a legjobb nőket így kaphatja meg. Ő csak olyan, amilyennek a nők elvárják. Akkor ki is az igazi bűnös? Ő, vagy aki ráveszi, hogy ilyen legyen? Valójában mindkettő. De érted... Egy ember személyiségért nehéz őt magát okolni. Általában a környezet/a társadalom a felelős. Meg azért részben saját maga is.
2019. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%
Megbántam, amit írtam, nem ilyenek a nők! Bocsánatot kérek tőlük. Megígértem, hogy megváltozok, és nem leszek ilyen. Kérlek bocsássatok meg nekem :( A legtöbb nő mindig is a rendes srácokhoz vonzódott, éppen ezért visszavonom, amit mondtam az előző hozzászólásomban! Az előző hozzászólásom vegyétek semmisnek!
2019. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerepjáték, ez a lényege. A Witcher atmoszférája, és maga Geralt is fanyar, szarkaztikus és keserédes. Én például ezért is kedvelem, a szarkasztikus humora miatt :D

Dönts úgy, ahogy neked jó. Ha nem akarsz senkivel se konfliktust generálni akkor válaszd azt az opciót ami szerinted a legbarátságosabb.

2019. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, Geralt nem bunkó, hanem szarkasztikus. A kettő nem ugyanaz. :) Ez a játék pedig a könyv alapján készült, a karakternek már megvan a személyisége, itt a történetet alakítod rajta keresztül.
2019. jan. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Abban mi a szerepjáték ha önmagadat alakítod? :D
2019. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az hogy egy másik a valóságtól eltérő világban környezetben és szerepkörben alakíthatom magam.
2019. febr. 4. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!