Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én leszek egyre nyomottab...

Csak én leszek egyre nyomottabb, ahogy közeledik a felvételi?

Figyelt kérdés

Egyre jobban izgulok, néha még étvágyam sincs, annyira stresszes az egész. Sokszor arra is gondolok, hogy legyen vége az egésznek.


Ez baj, vagy vannak még olyan esetek, mint a enyém?



2019. jan. 4. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos vannak még ilyen emberek, de egyrészről felesleges, másrészről pedig nem tesz jót. Próbálj meg ne rágörcsölni, semmi sem lesz jobb tőle. Inkább keress valakit, akivel kibeszélheted a félelmeid, vágyaid, vagy akármit.:) Ha nincs más, nekem is nyugodtan írhatsz. Én már egyszer felvételiztem tavaly, de most újra fogok.
2019. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem vagy egyedül, nagyon sokan izgulnak a felvételi előtt, és azt hiszik, hogy az érettségi iszonyú nehéz, majd a végén belátják, hogy ezért aztán nem kellett volna halálra rettegniük magukat, úgyhogy nem kell aggódnod. :) Milyen szakra jelentkezel?
2019. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia :) Én is nagyon izgultam anno, emlékszem reggel indulas elott el is sirtam magam. Termeszetesen hulyeseg volt izgulni, bekerultem a gimibe ahova szerettem volna. Ne izgulj, biztos keszultel ra eleget, es ugyes leszel!!! :)
2019. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!