Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hogyan dolgoztad fel az...

Te hogyan dolgoztad fel az igaznak hitt szerelmed elvesztését?

Figyelt kérdés

Min mentél keresztül? Kellett-e esetleg szakember segítsége? Esetleg kerested azt a lányt/nőt a szakítás/vállás után?


Mi volt a szákitás/vállás oka?


2019. jan. 4. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan nővel ismerkedtem aki párkapcsolatban volt, de állítólag nem voltak "boldogok". Először mindent rózsaszínben láttam fülig szerelmes voltam bele, de aztán voltak jelek, amik arra utaltak hogy nem lépne ki a komfortzónájából ha komolyra fordultak volna köztünk a dolgok. Pár ilyen jel után egyre bizonyosabb voltam ebben, így hát végül megkértem tartsunk szünetet amíg kitisztul a fejünk (igazából csak az övé, mert én tudtam mit akarok). Vártam hogy jelentkezzen, de nem jelentkezett. Nekem 2 évbe telt elfelejtenem őt és krvára mérges voltam hogy nem tett a kapcsolatunkért semmit. De jó volt ezt most kiírni magamból, szóval köszi a kérdésed. Ámen.
2019. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudtam feldolgozni majdnem 4 hónap alatt sem.

Többször, és különböző módszerekkel próbàltam végleg kiszállni, de egyik sem sikerült. Aztán rájöttem nem is miatta csinàlom ezt magammal, hanem mert kilátástalan az egész életem.

Kerestem, de nem akar már velem beszélni sem. Mivel csak tiszta irànybs vinném az életét, inkább nem keresem én sem (mert tényleg szeretem). Azt tudom érte tenni még hogy elengedés.

Nekem nem kell szakember. Rajtam már nem lehet segíteni.

2019. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2 vagyok.

Azt akartam írni h Rossz irányba vinném az életét.

2019. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt mondják, az élet túl rövid ahhoz, hogy az ember szomorkodjon. Neked is ezt tanácsolom.
2019. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Java az oka az volt hogy egy végtelenül önző ember vagyok. Jobb neki ha elrngedem. De kívül már sikerült is. Csak magamat sajnáltatom még belül. De egyszer biztos megnenekülök..
2019. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hálát nekem inkább túl hosszúnak tűnik :D
2019. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Elhagyott másért. És utánna, még engem okolt mert túlságosam kifejeztem az érzéseim ezért ő elbizonytalanodott az övéiben. És nem voltam hajlandó szó nélkül elfogadni és haragudni merészeltem rá. Ezek után sokat csökkent a szememben. Néhány hónap szomorkodás, mostmár eszembe se jut.
2019. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is pont úgy jártam, mint az első válaszoló. Kb a 2 év is megegyezik 😉

Ez már kb 12 éve volt, de időnként még eszembe jut.

2019. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a hetessel jártam hasonlóan 😀

Szerencsére a viselkedésével sikerült elérnie hogy megundorodjak tőle ìgy gyorsan elengedtem. Kb 3 hónapba telt. Nem volt vészes.

Meg racionálisan felfogtam meg hogy az életem sokkalta jobb nélküle mint vele. Kell a francnak egy egoista lelkisérült 😂

2019. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!