Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiúk tényleg ilyenek?

A fiúk tényleg ilyenek?

Figyelt kérdés

Általánosítani fogok, biztosan van kivétel és tisztelet nekik.


Sokan nagyon agresszívnak tűnnek a nőkkel szemben, itt most arra gondolok, hogyha neten látnak egy jó nőt, akkor egyből írják, hogy "hu de szetbsznam, nem tudna járni se" stb. Meg igazából, ha megnézünk egy 'felnőtt filmet', akkor is nagyon erőszakosak. Engem ez a vadász-préda dolog teljesen elrendít egy kapcsolattól.

Sokszor nagyon durva poénokat mondanak, viszont mikor egy posztnál az egyik csaj viccelődött a d*gással egy csomó komment jött, hogy milyen buta rbanc. Ha egy lány lefekszik egy sráccal azzal tök könnyen sérülhet egy beszólással is. Lehet én vagyok prűd, de én tényleg rosszul érezném magam, ha valaki így beszélne rólam, mintha nem is egy emberről lenne szó. Annyira nem tud, hogy hol vannak a határok, és eddig távol tartottam magam egy kapcsolattól, mert féltem, hogy sérülnék.

Most a többség tényleg így gondolkodik?


2019. jan. 5. 01:05
1 2 3
 1/22 Miss Endzsi ***** válasza:
89%
A többség nem írkál minden f**zság alá a közösségi oldalakon. A többség figyelembe veszi, neked is jó legyen a szex. A többség nem agresszív. A többség szeret és nem kihasznál. A többséget nem látod. A többség nem illik veled össze.
2019. jan. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

A többségen én is ezt látom, de hímneműként azt mondom, néha azt érzem, nekik több a sikerük.

Eddig akárhányszor úgy kezeltem egy lányt, hogy tényleg fontos nekem és érezze jól magát mellettem, nagyon záros határidőn belül kitettek a kuka mellé. És mint később kiderült, majdnem mindenki olyan hímnemű miatt, akik tényleg darabszámra mennek.

2019. jan. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

önérdekű válaszom lenne:

Ismerj meg engem!


illő válaszom:

Szerencsére még rajtam kívül sokan vannak akik ezt alpárinak tartják, így a baráti körükben sem tűrik meg ezeket a "vicceket"


az a baj velünk csendes emberekkel, hogy zajban semmit sem érzékelnek belőlünk..ezt most témától és nemtől függetlenül

2019. jan. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%

Igen, a többség ilyen. Nekem se véletlen nem volt még barátnőm. Az egyik csoportomba bejött egy "lány", félig kintlévő nagy tőgyökkel egy elég ocsmány képet kirakott magáról, rajta szidta a ribiket. Hát KB 20x rondább volt a sok sminkel és a kis rucijával mint az akikről írt. kapta is az ívet rendesen kommentekbe, és csodálkozott. ilyenek a korunkbeliek (gondolom tizenéves lehetsz te is)

Ritka már srácba/lányba is az olyan kincs aki nem így gondolkodik.. :/

2019. jan. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ahhoz nagyrészt ahhoz van köze, hogy az olyanok akár magabiztosak, talpraesettek és ez a legtöbb lánynak tetszik. Nem az, hogyha úgy viselkednek velük.
2019. jan. 5. 01:20
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok, igen a legtöbb lánynak ez tetszik, épp ezért itt nekem már nincs is esélyem durván a lányok 80%-ánál. Bár őszintén szólva ilyen lány nem is kellene :D

Elfogadó lányok is biztos vannak akik kapcsolat terén nem csak szórakozni akarnak, csak sajnos fiúba is és lányba is elég kevés. Sajnos.. :/

2019. jan. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

Rendben, akkor térjünk rá a magabiztos, talpraesett egyénekre.

Középiskolában volt egy osztálytársam, rendkívül magabiztos egyéniség és az volt a "hétvégi" szórakzása, hogy akit csak tudott a buliban, azt vitt szobára, és néha a tudtukon kívül videóra vette azt a kopulációt, ami ott ment, majd az osztályban mutogatta a videót. Ez komolyan életcél egy nőneműnek, hogy ilyenek szobájában végezzék néhány éjszakára?

2019. jan. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a világ összes fiúját?

Nem hiszem,úgyhogy az általánosításról szokj le, jobban jársz.

A normális fiúk nem fognak a felszínen a vadbarmokkal mutatkozni.

Üdv egy nő nemű személy.

2019. jan. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
4-es vagyok adom 7-es, erről van szó. És igen, nekik ez tényleg életcél. Pedig 1-2 lány gondolkodását kicsit átrakva minden lányba, nem is lenne ennyi szenny ami most megy..
2019. jan. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Szeretek én poénkodni, nem vagyok annyira halk ember. Csak azt nem szeretem, ha rajtam nevetnek és nem velem, vagy ha úgy próbálnak közeledni, hogy még nem ismerem őket, de átviszik a beszélgetést pervezbe. Átjön ilyenkor, hogy nem éppen kapcsolatot akar, nekem meg ilyen szórakozáshoz nincs kedvem, vagy ha lenne se engedhetném meg magamnak, mert valószínűleg egy ilyen 'éjszaka' után én lennék a rbanc mindenki szemében.
2019. jan. 5. 01:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!