Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányként ez “előnyös” személyi...

Lányként ez “előnyös” személyiségtípus?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jan. 5. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Mihez?
2019. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Ezeket a személyiség típusokat én még mindig erősen megkérdőjelezem. 😀

Mi a francért akarja manapság mindenki besorolni magát egy ilyen kasztba? Mostanában annyira felkapott, hogy mindenhol ez megy. Eltérő személyiségek vagyunk nem kell mindent viselkedésünket kategorizálni. A fő tulajdonságok egyébként szimpatikusak egy ilyen lányon.

2019. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok:)

Azt azért hozzátenném hogy én már 2-3

éve csináltam a tesztet és azóta is úgy gondolom hogy elég pontos eredményt mutatott.


Hogy előnyős e azt így nem lehet megmondani de ez egy elég ritka típus szóval egy kicsit problémás lehet .Viszont szerintem mindenképpen őrülnöd kéne neki hogy ilyen vagy.

2019. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

Mindenki megkérdőjelezi szerintem ezt a fajta laikus 16 személyiséges pár kérdésen alapuló kategorizálást, pszichológusok, klinikai szakpszichológusok, pszichoterapeuták, akik sok-sok évig tanulták a szakmát.

Hiába van róla Wikipédia szakcikk.

Félrevezető, sok káros vonzata van, egyesek már e 4 betűket használják arra, kiket kedvelnek és kiket nem...

2019. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
aha..egy szerény és bíztató kisugárzással kombinálva nem tudnék ellenállni
2019. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez NeM MeGaLaPoZoTt ElMéLeT És SoK KrItIkÁt KaP. éN NeM HiSzEk BeNnE. Te Se HiGgY MeRt KáRoS!!!!!!!!!!!!!!!!!44!!444!!8!!!hat


Nem unjátok még? :D


Előnyös, igen, elméletben ugyebár. Csak a superiority complexet kell visszafogni egy kicsit. Az tipikus xNTJ dolog.

2019. jan. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem az átlag INTJ-k arroganciája sok ember számára zavaró lehet, de ha nem viszed túlzásba, akkor a többi introvertált típussal jól ki tudsz jönni. Én INFJ vagyok és kedvelem az INTJ-ket, mert a felsőbbrendűségi komplexust leszámítva elég sok közös van bennünk.


És egyébként kit érdekel, hogy nem "megalapozott" az MBTI? Attól még érdekes, és lehet olvasgatni róla. Ha valaki kitölti a tesztet és kijön neki X típus, ami illik rá, és érdekli, hogy a többi ember mit gondol az adott típusról, miért akar mindenki belekötni? Nem ez volt a kérdés, teljesen értelmetlen elkezdeni boncolgatni a teszt hitelességét.

Egyébként meg ha valaki azt hiszi, hogy az MBTI csak 4 betűből áll, tanulja meg a kognitív funkciókat és olvasson Carl Jung Gustav-ról. Ja, hogy az már túl megetőltető lenne, ezért inkább idejöttök fröcsögni egy random MBTI-s kérdés alá? Elég szánalmas.

2019. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!