Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy nő létemre...

Az normális, hogy nő létemre nem ragaszkodom az emlékekhez?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a régi tárgyakat.Pár éve kezdem el fokozatosan megszabadulni a régi cuccaimtól.Ajándékként sem szeretem a "díszeket". Ahogy kapom őket azonnal dobom.
2019. jan. 5. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen, és senkit nem érdekel.
2019. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsi vagyok.

Sokan ragaszkodnak tárgyakhoz, őrizgetik őket.

2019. jan. 5. 20:57
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Hú hát nő létedre ez elfogadhatatlan.....
2019. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom béna a kérdés.
2019. jan. 5. 21:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a nemhez. A legjobb példa erre a szüleim: apám iszonyatos nagy gyűjtögető, mindent megtart, anyám viszont legszívesebben mindent kihajigálna a francba. A kompromisszum, hogy apám rendben tartja a kacatjait, és évente közösen szelektálnak, mi az, ami tényleg kell. Igazából tök aranyosak. :)
2019. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem gond, de akkor vagy ne is fogadd el, amiket kapsz, mert az àlszenteskedès, vagy legalább ajándèkozd tovább őket.
2019. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, sok ilyen ember van, nemtől függetlenül. Én se szeretem a porfogókat.
2019. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem álszentkedek. Szoktam mondani, hogy minőségi csoki jöhet, de semmi deko. Nem fogták fel. Ráadásul mindig emlegetik, hogy milyen egyszerű az otthonom, ekkor hozom szóba, hogy nekem így tökéletes nem kell semmit kerülgetni és törölgetni.

Gyermekkoromban sem szerettem a plüsállatokat és az iskolai mikuláscsomag húzásnál is kijelentettem, hogy bögre és plüssállat kizárva. Amúgy már sokmindent leadtam, jó helyre kerülnek. Egyszerűen káosznak tűnik a sok giccses dolog. Lehet ez egy fóbia, de néha az üzletek is túlzsúfoltnak tűnnek. Sok áru, szűk sorok, sok ember. A pénztárnál lévő bazár is zavaró. Soha nem emeltem le onnan semmit csak rágót. Szóval a marketing trükk nem jön be nálam.

2019. jan. 6. 06:59
 9/9 Metionin ***** válasza:
Nálnk anyámnak van a szekrénysor polcain 666 porcelán izé meg kávéskészletek kirakva dísznek, gyerekkoromban folyton nekem kellett ezeket törölgetni. Herótom van tőlük, olyan 8 évesen ki is jelentettem, hogy na nekem ilyesmi tuti nem lesz! Mi értelme van ott tartani a sok cuccot? Folyton porolni kell őket de amúgy nincsenek használva. Amúgy sem akarok szekrénysort, könyvespolcokat szeretnék, soook könyvet azt cső. Szerencsére nem is kapok porfogókat, kevés embertől szoktam ajándékot kapni de ők tudják hogy nem szeretem és inkább csokit, teát meg ilyeneket adnak.
2019. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!