Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok akiknek nagy a baráti...

Azok akiknek nagy a baráti társasága, miért hiszik hogy ők mindent tudnak? Hiszen ha van idejük a nagy baráti körükkel kapcsolatos tennivalókra, akkor sok minden másra nem jut. Például utánanézni egy témának.

Figyelt kérdés
Mit lehet kezdeni ezekkel "a facebookon 1000 feletti ismerőse van", bandázós "tévedhetetlen" megmondóemberekkel? Túlságosan befolyásolnak mindent.
2019. jan. 6. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Jól sejtem, hogy most felhúzott valaki, és csak hirtelen dühből írtad ki ezt a kérdést??
2019. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Jól sejtem, hogy már megint az életunt minden szar csak én vagyok helikopter kérdezőhöz van szerencsénk?
2019. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Ezek olyan emberek, akiknek vagy sok önbizalmuk van, vagy nagyon jól el tudják játszani, hogy sok van nekik, ezért jár együtt sokszor azzal is, hogy nagyon határozottan képviselik a véleményüket, vagy nagyon biztosak magukban a tudásukat illetően is. Lehet, hogy valaki nagyon tájékozott egy témában, de ha meg se mer mukkanni, akkor ő nem fog befolyásolni semmit. Persze ez két szélsőséges példa, nagyon sokféle ember van. A lényeg, hogy mindenkinek van mit tanulni. Aki esetleg túl magabiztos, annak az önkritikát, aki felületes, annak az elmélyülést, aki meg nem mer kiállni magáért, annak a magabiztosság terén kell fejlődni, nem azokat hibáztatni, akiknek ez jobban megy.
2019. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

1000 feletti ismerős szám facebookon. Igen, elég sokan rajonganak értem. Jól is nézek ki, jó társaság vagyok, a szüleim pénzesek. Nem lehet mindenki akkora senki, mint te! :DDD


18/f

2019. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Kevés olyan frusztrált ember van, mint te
2019. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na a nagyfejűek jönnek pampogni:))))
2019. febr. 23. 14:26
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezen a kérdésen már régóta gondolkodtam, és nyilván nem várom hogy a népszerű nagyfejű emberek most hirtelen magukba nézzenek és észrevegyék a hibáikat. Ja, vannak tök jó fej népszerű emberek is, amiket nagyon szeretek, de azok szinte biztos hogy nem azok akik itt megpróbálnak engem lehúzni egy egyébként teljesen jogos kérdés miatt :)))

Mi van magatokra vettétek?

2019. febr. 23. 14:30
 8/8 A kérdező kommentje:
A kérdésem lényege az volt, hogy ha van idejük akkora hatalmas társaságot építeni, akkor rengeteg másra NEM jut idejük, és szeretném ha ezt ezek az emberek is belátnák, amikor tévedhetetlennek hiszik magukat. Amúgy hajthatnak 1000 feletti ismerősre, engem nem zavar. Csak vegyék figyelembe hogy ez az idejük nagy részét le fogja kötni, ezért ne gondolják magukat tévedhetetlennek. Akiknek átlagos számú ismerőse van, azokra sokszorjobban lehet számítani.
2019. febr. 23. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!